Як можна стати мільйонером.

Заповзятливі люди знають: швидкий і при цьому великий заробіток - не міф. Стати мільйонером за відносно невеликий часовий проміжок цілком можна, не обов'язково витрачати на це ціле життя.
Інструкція
1
Якщо у вас достатньо грошей для бізнес-старту, відкрийте ресторан швидкого харчування по франшизі. Такий бізнес дозволить вам швидко заробити свій перший мільйон - відносна дешевизна фаст-фуду завжди привертала і привертатиме нових клієнтів. Окупність ресторанного бізнесу по франшизі - 80-120 днів. Договір франчайзингу являє собою різновид комерційної концесії. Згідно з ним, франчайзер за певну плату передає частину прав на користування брендів і індивідуально розробленим бізнес-планом другій стороні - франчайзі. По суті, ви орендуєте товарний знак. Особливо популярно і прибутково в Росії відкривати точки фаст-фуду за цим договором. Обговорити нюанси і укласти договір ви можете знайшовши контактні дані керівника мережі ресторанів в інтернеті на офіційному сайті обраного бренду.
2
Випробуйте свою долю - в маленькому містечку Лайтнін-Рідж, що знаходиться майже в самому центрі Австралії, вся земля порита тунелями підземними ходами. В літню п'ятдесятиградусні спеку, коли над містом висить пелена пилу на вулиці ви не знайдете жодної людини. Всі вони цілий день працюють під землею, на глибині 25-40 метрів. Всі вони шукають рідкісний камінь - найцінніший чорний опал. Австралія - безумовний лідер з видобутку цього каменю (близько 90% від загальної кількості в світі). З усього світу приїжджають сюди люди, щоб орендувати ділянку землі за 150-200 доларів і спробувати уподібнитися щасливчикам, які знаходили камені в 40-50 карат і в одночас ставали мільйонерами. До того ж, знайдені камені не обкладаються податком, вся виручка з них дістанеться вам.
3
закінчив курси, на яких вас навчать грати на фондових або валютних біржах - це дуже дієвий спосіб стати мільйонером. Можна зайнятися і самоосвітою - благо в інтернеті літератури предостатньо. Після того як досконально розберетеся в тонкощах цього бізнесу, відкрийте рахунок у банку і зареєструйтеся на тематичних сайтах і форумах в мережі. І нехай вам посміхнеться удача!