Як перенести співбесіду. перенести співбесіду на роботу.

Співбесіда при прийомі на роботу - досить відповідальна процедура, при проходженні якої слід максимально проявити свої найкращі ділові та особисті якості. Запізнення або неявка на переговори в призначений термін, неузгоджені з потенційним роботодавцем, можуть істотно скоротити ваші шанси на отримання посади.
Інструкція
1
Якщо вже призначена конкретна дата співбесіди, але у вас з'явилася поважна причина, з якої ви не зможете його відвідати, постарайтеся перенести зустріч. Простуда і грип з усіма супутніми симптомами (нежить, кашель і сонний вигляд) навряд чи будуть сприяти схваленню вашої кандидатури. Крім того, ви можете заразити інтерв'юера. Серйозне захворювання члена вашої родини, поломка систем комунікації в квартирі і інші обставини - досить вагомі аргументи для перенесення часу співбесіди.
2
Найбільш оптимальний спосіб повідомлення роботодавця про зміну дати зустрічі - телефонний дзвінок або відправка листа електронною поштою. Постарайтеся проінформувати керівництво організації, яке запросило вас на зустріч, як можна раніше. Так ви покажіть, що цінуєте не тільки своє, але чужий час.
3
У посланні повідомте своє ім'я та ім'я людини, який запросив вас на співбесіду, потім назвіть причину, по якій ви не зможете з'явитися. Завершіть повідомлення або розмова передбачуваною датою для нової зустрічі, поцікавившись при цьому, який час буде зручно для роботодавця. Якщо конкурс на посаду великий, керівництво компанії має повне право відмовити вам у перенесенні дати співбесіди.
4
Якщо, відправившись на зустріч, ви відчуваєте, що встигнете (потрапили в пробку, зламалася машина і т.п.), повідомте про свою затримці та її причини по телефону якомога раніше. Роботодавець при цьому має право запропонувати вам перенести зустріч, оскільки ваше запізнення може порушити його робочий графік.
5
При незначному запізненні без попереднього дзвінка спокійно принесіть вибачення і визнайте власну неправоту. Тримайтеся гідно і поспостерігайте за реакцією потенційного начальства. Керівник, який виявив грубість і роздратування до претендента, напевно також поведе себе з підлеглим.