Як виділити текст на сайті.

Сучасні браузери дозволяють виділяти текст посимвольно, построчно або цілком, а потім копіювати в буфер обміну. Результати такого копіювання можна потім поміщати в форми введення на інших сторінках, а також у документи, оброблювані текстовими редакторами.
Інструкція
1
У всіх браузерах для настільних комп'ютерах виділення тексту здійснюється однаково. Щоб виділити фрагмент, використовуйте мишу. Підведіть стрілку до початку фрагмента, натисніть ліву кнопку, а потім, утримуючи цю кнопку, ведіть стрілку до кінця фрагмента. Ознакою того, що символи виділені, буде зміна кольору фону навколо них, а іноді і їх самих. Кольори, в які вони будуть фарбуватися, залежать від налаштувань графічного інтерфейсу операційної системи.
2
Можна також виділити відразу весь текст на сторінці. Для цього натисніть на клавіатурі клавіші Ctrl-A (буква A латинська) або виберіть у меню пункт «Правка» - «Виділити все» (він може також називатися «Вибрати все»). У полі введення текст можна виділяти, підвівши курсор до початку фрагмента, натиснувши Shift, а потім, утримуючи його, клавішами зі стрілками перевівши курсор до кінця фрагменту і відпустивши Shift. В таких полях також можна використовувати вказане вище поєднання клавіш Ctrl-A.
3
У мобільних телефонах виділення тексту здійснюється дещо іншим способом. У деяких платформах, наприклад, Series 40, воно не передбачене взагалі. В Series 60 виділяти текст можна тільки в поле введення. Для цього підведіть курсор до початку фрагмента, а потім виділіть його способом, зазначеним вище, з тією лише різницею, що замість клавіші Shift доведеться використовувати кнопку із зображенням олівця. У деяких смартфоров на платформі Series 60 є алфавітні клавіатури. Такі апарати забезпечені двома клавішами зі стрілками, спрямованими вгору - вони є аналогами клавіш Shift на клавіатурах комп'ютерів. Якщо у телефону є і клавіша Ctrl, її можна використовувати для введення поєднання Ctrl-A.
4
Виділення фрагментів тексту не в полі введення, а на сторінці можна здійснювати тільки засобами сторонніх браузерів, наприклад, нових версій UC і Opera Mini. У першому використовуйте для цього пункт меню «Інструменти» - «Копіювати» - «Вільно коп.», А в другому - натисніть клавішу 1, а потім для вказівки початку і кінця фрагмента керуйтеся підказками, які будуть з'являтися на екрані телефону. В обох випадках виділений фрагмент можна буде відразу помістити в буфер обміну (якщо мова йде про Java-додатку, то це буде буфер самої програми, а не телефону).
5
У всіх інших випадках, як на комп'ютері, так і на телефоні, виділений текст слід скопіювати в буфер вручну. Для цього при використанні комп'ютера або смартфона з алфавітній клавіатурою натисніть Ctrl-C (буква C - також латинська). В апарата на платформі Series 60 з цифровою клавіатурою натисніть кнопку із зображенням олівця, утримуйте її, і через секунду в нижній частині екрана з'явиться підказка. Натисніть ту подекранную клавішу, над якою буде написано «Копіювати». А для вставки фрагмента в редактор або поле введення натисніть Ctrl-V або клавішу з олівцем у поєднанні з подекранной клавішею, над якою буде написано «Вставити».
Зверніть увагу
Не використовуйте буфер обміну з метою плагіату та несанкціонованого копіювання.