Як позбутися від нальоту. іржавий наліт в підпіллі Як позбутися.

Наліт на предметах побуту утворюється з різних причин. На речах, що контактують з водою, частіше зустрічається рудий наліт - іржа, на стінах - цвіль, це лише найчастіші причини утворення нальоту . Позбутися його можна механічним шляхом або за допомогою різних засобів.
Інструкція
1
Іржавий наліт в чайнику, пральної і посудомийної машині можна видаляти лимонної кіслотой.В чайник насипте 2 пачки кислоти, після чого закип'ятіть воду і дайте їй постояти, потім ще раз закип'ятіть, і вилийте воду. Чайник промойте.В пральну або посудомийну машину засипте 100 гр. лимонної кислоти. Запустіть в холостому режимі (без білизни або посуду) .Замість лимонної кислоти можна використовувати різні засоби проти накипу, які продаються в магазинах.
2
Іржавий наліт на раковині можна видалити сумішшю лимонної кислоти і соди. Змішайте компоненти в пропорції 1 до 1 і почистіть. При контакті з водою суміш починає пінитися, але на результат це ніяк не впливає.
3
Наліт від цвілі можна видалити за допомогою води і хлорки. Промийте ретельно стіни, розчин бажано робити міцний, потім сполосніть водою і провітріть приміщення.
4
Наліт на меблів від конденсату має білий відтінок, легко видаляється миючим засобом для посуду, потім рідиною для чистки стекол - для позбавлення від смуг. Можна використовувати спеціальні засоби для чищення меблів, але бажано ті, що не мають в своєму складі воску.
5
Наліт від нікотину і сажі видалити практично неможливо. Меблі протріть миючими засобами. Якщо шпалери можна мити, то і їх теж. Для цього використовуйте будь мильний, не агресивний розчин (без кислот). Після чого ретельно сполосніть чистою водою, інакше можуть утворитися білі смуги. Якщо стеля пофарбований водоемульсійною фарбою, то його можна тільки перефарбувати. Всі види миється стелі можна відмити засобом для стекол і мильним розчином.
6
Для видалення нальоту можна скористатися спеціальними засобами, які продаються в магазинах. На кожному з них стоїть позначка, що і як потрібно чистити. Мабуть, це самий оптимальний варіант, адже всі сучасні засоби для видалення нальоту не тільки допомагають позбавитися від нього, а й дають захисну плівку, яка перешкоджає утворенню нового шару нальоту .