Як в інтернеті відіслати смс. Як відіслати повідомлення з комп'ютера на телефон.

Якщо вам потрібно зв'язатися з людиною і передати йому якусь інформацію, а можливість зробити телефонний дзвінок відсутній, надішліть текстове повідомлення безкоштовно за допомогою інтернету.
Вам знадобиться
  • Інтернет
Інструкція
1
Більшість популярних мобільних операторів зв'язку надають можливість відправляти смс через інтернет безкоштовно. Щоб відіслати повідомлення, увійдіть офіційний сайт того оператора, послугами якого користується адресат, наприклад, Мегафон, МТС, Білайн, Теле2, СМАРТС, Скайлінк.
2
У верхній або нижній частині екрану знайдіть поле для вибору регіону та вкажіть потрібний. Введіть номер телефону абонента. Деякі оператори, наприклад, Мегафон, замість назви регіону пропонують вибрати перші три цифри номера в колонці, розташованої безпосередньо перед полем для введення всього номера.
3
У великому полі з написом «Текст повідомлення» або «Ваше повідомлення» наберіть текст послання. Для коректної роботи сервісу рекомендується перетворити кириличні символи в латиницю. Кількість знаків у повідомленні не повинно перевищувати того, що зазначено в окремому вікні, як правило, воно становить від 70 до 150 символів.
4
Коли текс буде набраний, перевірте правильність введеного номера телефону. Наберіть код або слова з картинки. Якщо необхідно, виберіть час доставки повідомлення (таку можливість надає оператор Мегафон). Потім клікніть по кнопці "Відправити". Повідомлення, після очікування своєї черги, буде відправлено адресату.
5
Якщо оператором в повідомлення буде включена інформація про нові послуги, попередження про це ви побачите внизу поля з текстом послання. Коли повідомлення буде відправлено, ви автоматично будете перенаправлені на сторінку з опціями «Перевірити статус» і «Надіслати інше повідомлення».
6
Також можна скористатися одним з інтернет-сервісів відправки коротких повідомлень на мобільні телефони, наприклад IPSMS. Відправляючи послання за допомогою даного сервісу, ви зможете контролювати їх доставку, транслітерувати текст, користуватися адресною книгою.
7
У вікні «Номер» необхідно вибрати оператора зв'язку, серед яких представлені провідні компанії-оператори стільникового зв'язку Росії, а також країн ближнього і далекого зарубіжжя, а потім набрати сам номер. Після введення тексту і символів з картинки відправте повідомлення, якшо по відповідній кнопці. Натиснувши на «Звіт», ви можете простежити шлях повідомлення.