Як відзначити початок дачного сезону.

Якщо ви є щасливим володарем дачі, то можете провести травневі свята на своїй ділянці. Крім того, відзначити початок сезону вас можуть запросити друзі або родичі. Головне - скласти оптимальну програму відпочинку.
Інструкція
1
Зберіть очікування учасників поїздки на дачу, адже при виборі програми необхідно врахувати думку кожного. Крім того, візьміть до уваги вік тих, з ким будете відпочивати. Для дітей, чия активність зростає на природі, потрібно придумати цікаве заняття, щоб розважити їх і не залишати без нагляду. Літнім людям, як і маленьким членам вашої родини, швидше за все, буде потрібно невеликий денний сон, щоб відновити сили.
2
Складіть список занять, які підходять для відпочинку на дачі. Це можуть бути різні ігри на природі - в м'яч або тарілку, бадмінтон, міні-футбол. Запасіться спортивним інвентарем.
3
Продумайте меню. Ви можете приготувати шашлики зі свинини, яловичини або курки, попередньо замаринувавши м'ясо, а потім посмаживши його на вугіллі. Крім того, на багатті можна приготувати плов, а на грилі - овочі. Намагайтеся так урізноманітнити стіл, щоб усі присутні залишилися задоволені. Не забудьте про прохолодних напоях, свіжих овочах і зелені. Замість звичного десерту у вигляді тортів чи тістечок запропонуйте гостям фрукти.
4
Організуйте уявлення. Можна поставити театральну п'єсу і зшити костюми для акторів. Залучіть до цього дітей, їм дуже сподобається. Є й інший варіант: нехай кожен бажаючий розповість цікаву історію або заспіває пісню. Трохи творчості створить прекрасну атмосферу.
5
Пограйте. Щоб нікому не було нудно, вибирайте ігри, в які можуть грати всі. Наприклад, в асоціації або, як цю гру ще називають, в "Крокодила". Ведучому потрібно зобразити слово, фразу або назва фільму без слів, лише за допомогою поз і жестів. Решта повинні вгадати. Перший відгадав стає ведучим, а його попередник дає йому завдання. Є багато інших веселих ігор, і рухливих, і інтелектуальних. Можете взяти з собою настільні ігри або карти.