Як відновити забутий пароль.

Відновлення забутого пароля здійснюється досить просто, для цього вам знадобиться лише пара хвилин вільного часу.
Вам знадобиться
  • ПК, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Нерідко трапляється, що при реєстрації в певних сервісах користувачі задають складні паролі, часто вже не записуючи їх, покладаючись виключно на власну пам'ять. При тривалому невідвідуванні таких ресурсів, пароль , зрозуміло, складно пригадати відразу по необхідності. В такому випадку, користувач може запросто його відновити.
2
При невдалій спробі авторизації на сайті скористайтеся посиланням «Відновлення пароля». Після того, як ви по ній перейдете, ви опинитеся на сторінці відновлення доступу. Щоб отримати пароль до вашого профілю, досить ввести у відповідні поля адресу електронної майже, або ж тільки логін (в такому випадку лист для активації нового пароля буде вислано на пошту, вказану при реєстрації акаунта).
3
Після того, як ви відправите запит на відновлення пароля, перевірте свою пошту. Вам повинно прийти лист, в якому буде посилання для скидання старого пароля. Перейдіть по ній і дочекайтеся повторного листа з новим кодом доступу до свого аккаунту.
4
Скориставшись новим паролем, увійдіть в свій обліковий запис. Першим ділом відвідайте сторінку зміни пароля, де вам потрібно змінити автоматично згенерований код на найбільш зрозумілий для вас пароль . Щоб не стикатися з подібними складнощами надалі, намагайтеся відразу при реєстрації записувати всі необхідні дані в блокнот.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ApGPd4Dm-y8