Як поводитися в аеропорту.

Для того щоб перебування в аеропорті не стало причиною нервового зриву, слід дотримуватися заходів безпеки, слідувати вказівкам співробітників митниці і не порушувати правила провезення багажу.
Інструкція
1
Приїжджайте в аеропорт завчасно. Реєстрація на міжнародні рейси починається за 2,5-3 години і закінчується за 40 хвилин до зльоту, для внутрішніх перельотів цей часовий інтервал менше. Відкривається реєстрація та оформлення багажу за 2 години, а закінчується за півгодини до вильоту. Більш точну інформацію ви можете уточнити на сайті аеропорту. Пам'ятайте, що деякі авіакомпанії надають можливість пройти онлайн-реєстрацію на сайті, це позбавить вас від очікування в черзі.
2
Пройдіть передпольотний контроль. Він здійснюється на вході в аеропорт. Помістіть багаж і ручну поклажу на стрічку транспортера, пройдіть через металошукачі.
3
Знайдіть стійки реєстрації пасажирів. Для цього вивчите електронне табло, знайдіть номер вашого рейсу, ви побачите інформацію про його статус: почалася або відкладена реєстрація, де саме вона проводиться.
4
Підійдіть до стійки реєстрації, помістіть багаж на спеціальні ваги. Надайте співробітнику авіакомпанії паспорт і квиток. Якщо ви оформляли електронний квиток, достатньо лише документа, що посвідчує особу, на підставі якого була проведена транзакція. У разі перевищення допустимого для багажу ваги, оплатіть додатковий внесок, співробітник на стійці реєстрації підкаже вам, де можна це зробити. Отримайте посадковий талон, не втрачайте його. Якщо ви здійснюєте внутрішній рейс, пройдіть до воріт посадки на борт. Пам'ятайте, якщо ви провозите предмети, що підлягають обов'язковій декларації, вам необхідно пройти по так званому червоному коридору з обов'язковим оглядом.
5
Відправляйтеся в зону паспортного контролю. Надайте співробітнику митниці паспорт. Після звірки він проставить в ньому відмітку про виліт. Після цього пройдіть в зону митного контролю. Зніміть взуття і одяг, помістіть все в спеціальні контейнери, поставте на стрічку транспортера, пройдіть через рамки сканування або металошукач. Запальнички, годинник і ремені також слід зняти.
6
Здійсніть покупки в зоні Duty Free або вирушайте до воріт посадки. Їхній номер можна знайти на посадковому талоні.
7
Чи не розпивати спиртні напої в будівлі аеропорту. Пам'ятайте, що алкоголь, придбаний в зоні Duty Free, заборонено розпаковувати.
8
Куріть тільки у спеціально відведених місцях.
9
Якщо ви подорожуєте з дитиною, ви можете скористатися послугами «Кімнати матері та дитини».
10
Вивчіть правила провезення багажу і рідини в літаках. Вони викладені на сайтах аеропортів.
11
Не створюйте конфліктних ситуацій, які не приймайте у незнайомих осіб предмети для провезення в літаку.
12
Не залишайте без нагляду дітей і предмети ручної поклажі.