Як провести вихідні в місті.

Вихідні - найвдаліший час, щоб відвідати цікаві місця, на які в будні не вистачає сил. Так ви не тільки добре розважитеся, а й проведете суботу та неділю з користю, а також краще дізнаєтеся місто, в якому живете або гостюєте.
Інструкція
1
З'ясуйте, яка погода очікується у вихідні дні. Це важливий аспект у плануванні відпочинку. Отримати відомості про передбачувану температурі повітря або наявності опадів можна як по телебаченню чи радіо, так і за допомогою інтернету. Скористайтеся спеціальними сайтами, присвяченому прогнозом погоди.
2
Оберіть місця, які хотіли б відвідати. У негоду можна сходити в музей, театр, на концерт. Якщо у вашому місті є дельфінарій, планетарій або океанаріум, відвідайте їх. В погожий день намагайтеся більше часу провести на повітрі. Відправляйтеся в парк, зоопарк. Можна покататися на річковому трамвайчику.
3
Перекусите в приємному місці. У вихідні ви можете повністю розслабитися, дозволити собі провести час у кафе чи ресторані замість того, щоб стояти біля плити, а після обіду мити посуд. Спробуйте блюдо нової для вас кухні. Можливо, ви відкриєте для себе якісь смаки. Якщо на вулиці тепло, не пропустіть шанс посидіти за столиком під відкритим небом.
4
Займіться собою. Поплавайте трохи в басейні, попрацюйте над своєю фігурою у фітнес-центрі, сходіть в хороший салон краси, де вам можуть оновити зачіску або зробити масаж. Виконайте процедури, на які в робочі дні у вас немає часу, наприклад, зробіть манікюр, педикюр, водорослеве обгортання. Тоді в понеділок ви приступите до роботи або навчання з новими силами, в оновленому, красивому і здоровому тілі.
5
Пройдіться по магазинах. Шопінг у вихідні може доставити набагато більше задоволення, ніж увечері після роботи. Скористайтеся вільним часом для оновлення гардеробу, покупки корисних речей для будинку або дачі. Крім того, ви можете купити продукти на наступний тиждень, тоді в будні у вас буде більше можливостей відпочити після трудового або навчального дня.