Як убезпечити себе при купівлі квартири.

Квартира - такий же товар, як і будь-яка річ. Однак легковажного покупця можуть чекати більше не приємності - аж до втрати всіх вкладених в квартиру засобів. Тому важливо дотримуватись певних правил, які допоможуть відрізнити добросовісного продавця квартир від шахрая.
Інструкція
1
При покупці квартири в новобудові важливо компанію, довго і стабільно працюючу на ринку нерухомості, що має гарну репутацію і що володіє повноваженнями на продаж новобудов від Уряду Москви. Наскільки та чи інша компанія солідна, легко перевірити по Інтернету. Наприклад, подивитися її сайт, відгуки клієнтів. З добросовісної компанією можна укладати договір (наприклад, інвестування, якщо ваш майбутній будинок тільки будується).
2
Купувати квартири на вторинному ринку, тобто ті квартири , в яких вже жили, дещо складніше. Такі квартири найкраще також купувати через добре зарекомендували себе компанії, але ніяк не безпосередньо через приватних осіб. Зазвичай угода відбувається так: 1. покупець вибирає квартиру.2. полягає попередній договір (договір авансу), вноситься авансовий платіж. Продавцю це необхідно для того, щоб покупець в останній момент не відмовився від угоди, а покупцю - щоб продавець не продав квартиру іншій особі, який запропонував велику суму за нее.3. готуються документів на квартиру. Виконує її продавець, а покупцеві бажано перевірити документи на юридичну чистоту. Для цього можна звернутися в незалежну юридичну фірму.4. укладається договір купівлі-продажу (остаточний) .5. реєстрація права власності на квартиру в Федеральної реєстраційної служби (ФРС) .6. передача квартири за актом прийому-передачі.
3
Майже на будь-якому з перерахованих етапів можуть виникнути певні труднощі. Найважливіше при покупці житла на вторинному ринку - дізнатися, хто насправді є власником квартири , яку ви маєте намір купити, скільки цих власників. Були випадки, коли один із власників квартири відбував покарання у місцях позбавлення волі і навіть не здогадувався про те, що його квартиру давно продали, однак покупці про це не знали. Найпростіше, що можна зробити самостійно для отримання інформації про квартиру - замовити виписку з Єдиного державного реєстру прав на нерухоме майно та угод з ним (ЕГРП). У ній міститься основна офіційна інформація про квартиру (хто власники, які є обтяження тощо). Ріелторська компанія безсумнівно надасть вам таку виписку, але краще перестрахуватися і запросити її ще й самостійно.
4
Навіть якщо послуги з продажу квартири вам надає солідна компанія, не соромтеся по нескольку раз перевіряти і перевіряти ще всі документи. Особливо варто звернути увагу на документи безпосередніх продавців - мешканців квартири . Не вписані чи в їх паспорти неповнолітні діти, про яких вони "випадково забули" перед здійсненням операції? Це дуже важливо, оскільки інакше права цих неповнолітніх дітей визнають згодом ущемленими.
5
Важливий крок - безпосередня передача грошей за квартиру. Для цієї мети можна орендувати сейф в депозитарії надійного банку, який забезпечить доступ до сейфа тільки в разі державної реєстрації права власності на квартиру.
6
Не забудьте приділити увагу побутовим моментам. Зайдіть (під будь-яким приводом) до вашим майбутнім сусідам - раптом це алкоголіки або наркомани? Зверніть увагу на комунікації, паркет. Насторожено поставтеся до бажання колишніх мешканців заїхати в квартиру "за речами" - при цьому обов'язково необхідно ваша присутність.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iAe0eob-0dA
Якщо ви до сьогоднішнього дня вважали, що робота за комп'ютером, оснащеним всіма системами безпеки, може врятувати вас від магнітного випромінювання, ви глибоко помиляєтеся. Ця проблема виникла вже давно, і вона не може зважитися сама собою, тому варто задуматися про своє здоров'я, адже кактуси перед екраном монітора не є панацеєю.
Вам знадобиться
  • Методи захисту від електромагнітного випромінювання.
Інструкція
1
Уявіть себе в офісі, який повністю забитий працюючими комп'ютерами . Може ви коли-небудь чули, що магнітне випромінювання, яке виходить від комп'ютерів, повністю розчиняється в повітрі тільки через 26 годин його використання. Коли-небудь помічали, що при вході в робочий кабінет вам може не сподобатися запах повітря? Це говорить про вплив електромагнітних випромінювань.
2
Відстань між комп'ютерами має бути близько 2 метрів. Очі можуть пересихати, і я «погано освітлена поєднання поганого освітлення з яскравим монітором негативно впливає на зір. Тому необхідно боротися з ворогом №1 офісного робітника - монітором.
3
Також можна убезпечити себе світловідбиваючими очками. Вони не містять в собі діоптрій. На додаток до них обзаведіться очними краплями, які служать для зволоження сітківки ока.
4
Кажджие 1,5 - 2 години робіть невеликі перерви. Якщо дозволяє стан, то ідеальним варіантом будуть перерви через кожні півгодини. В цей перерву вам необхідно відволіктися від комп'ютера, подивитися в найдальшу точку. Щоб розслабити очі. Під час роботи за комп'ютером, ми дивимося практично в одну точку. Це напружує м'язи ока.
5
Одне з головних правил по догляду за очима - постійне моргання, так як воно зволожує очі.
6
Зменшення контрастності монітора позбавить вас від зайвої напруги очей. А правильне положення спини під час роботи позбавить від хвороб, пов'язаних з хребтом. Щоденна розминка для хребта дозволяє позбавитися від десятирічного лікування в старості.