Як відкрити свою фірму на Україну. Як відкрити автостоянку в києві.

Наповнивши мегаполіси великою кількістю товарів і послуг, російські підприємці в пошуках нового ринку давно придивляються до України як до потенційного партнера. Відкриття своєї справи на території даної країни є нескладною процедурою для росіян.
Вам знадобиться
  • - паспорт жителя Російської Федерації;
  • - різного роду документи (про реєстрацію фірми, статут організації і т.д.);
  • - міграційна карта.
Інструкція
1
Найбільш підходящим видом підприємницької діяльності на території України для в'їжджають на її територію громадян є організація ТОВ. Багато в чому причиною цьому стає легкість в оформленні документації та мінімізація витрат. Більше того, ви маєте право заснувати власний бізнес, навіть якщо не є жителем України. Але пам'ятайте про те, що ви можете бути тільки засновником, а офіційним керівником підприємства може бути житель країни, в якій ви відкриваєте свою справу.
2
Будь-якому потенційному підприємцю, що не проживає на території України, необхідно в першу чергу обзавестися ідентифікаційним кодом, який рівносильний нашому ІПН. Його можна безкоштовно отримати в державній податковій адміністрації країни, надавши потрібні відомості. У необхідний пакет документів входить паспорт та копії його сторінок (2,3 і 5-ою), а також міграційна карта і її копія. Обов'язковою умовою є переклад паспорта українською мовою (допускається також переклад російською).
3
Наступний крок - збір необхідних паперів для реєстрації фірми. Їх список практично не відрізняється від того, що використовується на території Росії: документи про створення установи, статут (обов'язково завірений у юриста), документи про внесення первинного капіталу (який повинен перевищувати встановлений державою поріг в 869 гривень), юридична адреса організації. Бізнесменам з іншої країни зазвичай доводиться або купувати власне житло на території України, або прописуватися. Хоча не виключається варіант оренди приміщення під ваш офіс, але це допустимо робити тільки в тому випадку, якщо воно знаходиться в нежитловому фонді.
4
Вам також доведеться сплатити державне мито, яке становить близько 170 гривень. Після отримання квитанції разом з усіма документами вирушайте в місцеву адміністрацію, в компетенції якої знаходиться реєстрація нових фірм. Реєстрація нової фірми здійснюється протягом 72 годин, потім про її створення необхідно сповістити податкову, службу соцстрахування та інші служби.
Багато росіян зараз хочуть інвестувати свої кошти в країни СНД, реєструючи там свої підприємства. Процес реєстрації підприємства на територіях країн колишнього СРСР дещо відрізняється від вітчизняного, хоча є також багато спільних характеристик.
Вам знадобиться
  • - реєстрація в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України;
  • - реєстрація в податковій;
  • - реєстрація в Пенсійному фонді.
Інструкція
1
На Україна , як і в багатьох інших країнах, процес реєстрації підприємства залежить від форми його організаційно-правової власності. Найбільш проста процедура оформлення суб'єкта підприємницької діяльності. Оформившись ви можете вибрати єдиний податок, тобто фіксовану ставку, яку потрібно платити щомісяця, незалежно від розміру прибутку. Головне, щоб максимальний річний оборот не перевищував 500 тис. Гривень, тобто 2 мільйони рублів.
2
Звітність як суб'єкт підприємницької діяльності ви повинні здавати кожні три місяці, відкриття банківського рахунку та власної печатки за власним бажанням. Для реєстрації надайте в муніципальний орган, так званий Єдиний дозвільний центр (Єдиний дозвільній центр) документи, що підтверджують особу (паспорт та його копії), ідентифікаційний код і повідомте про вид діяльності майбутньої фірми. Після чого вам видадуть виписку про реєстрацію вашої фірми в Єдиному державному реєстрі, з якою зверніться в податкову, щоб встати на податковий облік та зареєструватися у Пенсійному фонді, соцстрах та управлінні статистики.
3
Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю - більш складна процедура. Тут, крім перерахованих вище документів, надайте статутні документи підприємства, а також відкрийте банківський рахунок і отримайте дозвіл на друк.
4
Для реєстрації представництва іноземної компанії підготуйте необхідний пакет документів, отримайте дозвіл на друк, відкрийте банківський рахунок і пройдіть реєстрацію у місцевій податковій інспекції, Міністерстві економіки, в Пенсійному фонді та управлінні статистики.
5
До звичайного пакету документів прикладіть виписку з торговельного чи судового реєстру країни, де знаходиться головний офіс іноземного підприємства (в 3-х копіях), клопотання від юридичної особи України про відкриття представництву рахунку типу "П" і довіреність керівника іноземного підприємства на виконання представницьких функцій в Україна .
Корисна порада
Всі документи завірте у нотаріуса за місцем їх видачі і переведіть на українську мову апостилем.