Як відкрити портфель.

Портфель - невід'ємний атрибут ділової людини. Одним з елементів, що не визначають, але істотно впливають на його дизайн, є його замок. Від нього також залежить збереження вмісту вироби - чим надійніше замок, тим складніше відкрити портфель.
Інструкція
1
Одним з найбільш поширених замків є магнітний. У цьому випадку досить просто закрити портфель, наклавши одну сторону замку на іншу, відкривається ж він дуже легко. Такі замки є більше декоративними, ніж функціональними - якщо вміст портфеля багато важить, то він може відкритися сам без сторонньої допомоги.
2
Рідко, але все ж зустрічається, є замок, виконаний у вигляді двох куль, приварених до металевого каркаса кришки портфеля. Щоб відкрити такий замок, досить прикласти зусилля в одному напрямку на один з куль, одночасно натискаючи на інший у зворотному напрямку.
3
Ще один варіант - замок-засувка. Для того щоб відкрити такий замок необхідно потягнути в сторону спеціальну кнопку. Цей тип може також бути обладнаний магнітом для більшої зручності. Нерідко портфелі комплектуються замком, для якого потрібен спеціальний ключ. У цьому випадку надійність пристрою залежить від того, де знаходиться замок. Якщо він знаходиться на самому краю кришки портфеля, його легко можна зірвати, але якщо він вшитий на відстані двох-трьох сантиметрів від краю, він досить функціональний і надійний.
4
Замок-клямка також може комплектуватися цифровим кодом. У цьому випадку він відкривається не за допомогою ключа, а за допомогою набору спеціальної комбінації на обертових барабанах. Збудувавши потрібні цифри в одну лінію, ви зможете його відкрити.
5
Одним з найбільш надійних є замок, який складається з засувки, розміщеної на металевому каркасі, цифрового коду та додаткового блокіратора, що відкривається за допомогою ключа. Для того щоб відкрити цей портфель, необхідно витратити досить багато часу - спочатку потрібно підібрати цифровий код, потім відкрити портфель ключем і тільки після цього змістити засувку.