Як на сайті ввести ключові слова.

Ключові слова - «маяк», за яким пошуковики видають веб-сайти при виконанні пошукового запиту. Наявність і правильне використання цих слів визначає кількість відвідувачів сайту.
Інструкція
1
Виберіть ключові слова, які ви збираєтеся використовувати. Визначте основну тематику сайту, після чого складіть максимальну кількість словосполучень з двох-трьох слів, якими можна її описати. Не використовуйте одиночні слова - більшість користувачів інтернету при формуванні пошукового запиту вписують кілька слів, розуміючи, що так вони швидше знайдуть потрібний їм сайт. До того ж ви ризикуєте вплутатися в конкуренцію з набагато більшою кількістю сайтів, ніж тих, що схожі з вами за профілем. Використовуючи ж кілька слів, ви привернете саме свою цільову аудиторію.
2
При утрудненнях в створенні ключової фрази використовуйте сервіс WordTracker. Введіть ім'я та ваш ящик електронної пошти, після чого натисніть Start the trial. На наступній сторінці введіть ключові слова, які ви створили раніше, і натисніть Proceed.
3
Запустіть Excel. Створіть таблицю з чотирма колонками. У першій перебуватимуть ключові фрази, складені вами, в другій - популярність запиту по ним, у третій - число конкуруючих сайтів, а в четвертій - індекс ефективності. Заповніть перший стовпчик, вписавши в нього всі ключові фрази, які ви створили, після цього проженіть кожну з них через сервіс WordTracker. Використовуючи результати стовпця Count, заповніть другий стовпчик.
4
Використовуйте сервіс AltaVista. Введіть ключову фразу в рядок. Ви отримаєте число сайтів, які проходять по ній. Скопіюйте його в стовпець №3. Проробіть цю операцію для всіх ключових фраз, що перебувають у першому стовпці.
5
Введіть у кожну клітинку четвертого стовпця формулу індексу ефективності = IF (C20, B2 ^ 2/C2 * 1000,0. Відсортуйте отримані дані по спадаючій. У першому стовпчику ви отримаєте список найбільш ефективних ключових фраз.
6
Використовуйте отримані ключові фрази в тегах, в контенті, заголовках і коментарях. При формуванні назви тега оптимально використовувати ключову фразу, «розбавлену» ще кількома словами. В описі тега введіть дві-три ключових фрази, але стежте за тим, щоб не переборщити і зберегти милозвучність тексту. Слідкуйте також, щоб ключові фрази не надто сильно виділялися. Цьому ж правилу, а саме, використанню максимального числа ключових фраз, які не спотворюють текст, і уникаючи кидаються в очах повторив, необхідно слідувати і при вставці ключових фраз в заголовки, контент і коментарі.