Як повернути пам'ять телефону.

При продажу телефону необхідно повернути телефон в початковий стан, повністю очистивши його пам'ять. Це необхідно щоб ваші дані випадково не потрапили до рук нового власника стільникового.
Інструкція
1
Увімкніть телефон і видаліть всі особисті файли. Зачистіть телефонну книгу, попередньо скопіювавши її на сім-карту. Видаліть вхідні і відправлені смс-повідомлення, а також фотографії і відео. Після цього видаліть нотатки та аудіофайли, збережені в пам'яті стільникового. Вийміть картку пам'яті і вставте її в кардрідер, підключений до комп'ютера. Відформатуйте і вставте назад у мобільний.
2
Підключіть телефон до комп'ютера за допомогою USB-кабелю. Для синхронізації вам потрібно дата-кабель, драйвера і програмне забезпечення для синхронізації. Як правило, ці файли можна знайти на компакт-диску, який знаходиться в комплекті поставки. В іншому випадку випадку вам буде потрібно підключитися до інтернету і перейти на офіційний сайт виробника. Скачайте драйвера і ПО для синхронізації.
3
Встановіть драйвер і програмне забезпечення до того, як ви підключите телефон до комп'ютера. Переконавшись, що установка завершена, синхронізуйте мобільний з ПК. Дочекайтеся установки драйверів і простежте за тим, щоб комп'ютер «бачив» телефон. Зайдіть з комп'ютера в меню телефону і видаліть всі особисті файли. Після цього перезавантажте телефон з комп'ютера. Перевірте відсутність видалених файлів, після чого відключіть телефон від комп'ютера.
4
Ви також можете використовувати спеціальні коди, ввівши які ви повернете телефон до заводського стану. Використовуйте для цього фан-сайти, присвячені вашому телефону. Однак найкращим способом буде звернутися в службу технічної підтримки виробника стільникового. Знайдіть її контакти на офіційному сайті виробника. Запитайте код обнулення прошивки, повідомивши модель стільникового і номер IMEI. Цей номер можна подивитися, знявши з телефону задню кришку і батарею. Введіть отримані коди і обнуліть прошивку стільникового.