Як вигідно купити ноутбук.

Ноутбук - відмінна заміна персонального комп'ютера, якщо необхідно працювати не тільки в офісі, але і в дорозі. Вбудована батарея дозволить працювати без підключення до мережі, а при наявності 3G-модема ви завжди зможете відправити і отримати потрібну інформацію.
Інструкція
1
Для вигідної покупки ноутбука необхідно знайти магазин з найнижчими цінами та досить хорошою репутацією. Перевірити репутацію магазина, в якому ви збираєтеся брати ноутбук, досить просто - наберіть його назва в пошуковику і шукайте посилання і згадки про хороше або поганий сервіс. Оптимальним є сервіс «Яндекс.Маркет» - з його допомогою ви зможете як знайти потрібну вам модель за найнижчою ціною, так і прочитати відгуки про продавця.
2
Магазини, що працюють в режимі онлайн, нерідко пропонують набагато нижчу ціну. Однак їх необхідно піддати набагато більш ретельній перевірці та дотримуватися ряду правил з доставки. Не варто звертати увагу на відгуки, що містяться на веб-сайті магазина, набагато надійнішими в плані об'єктивності будуть ті відгуки, які розташовані на сторонніх сайтах. При виборі способу доставки краще заплатити дорожче, але бути впевненим, що товар дійде в цілості й схоронності. Для цього використовуйте варіант «доставка на руки» і обов'язково страхуйте посилку. Перевірте вміст у присутності кур'єра і тільки після цього розписуйтеся про отримання.
3
Зверніть увагу на зарубіжні сайти, на яких можна купити товар, що знаходиться на розпродажі. Уникайте слів refurbished і used - це товар, який вже був на руках або піддавався ремонту. Одними з найбільш надійних зарубіжних сайтів є BestBuy - нерідко на ньому можна виявити ноутбуки, які на розпродажі коштують майже що в два рази дешевше, ніж у Росії. Для замовлення з подібних сайтів використовуйте послуги посередника - з його допомогою ви зможете замовити товар, сплативши комісію за послуги в розмірі 10-15% від вартості. Але навіть якщо додати вартість доставки та комісії посередника до вартості товару, ціна все одно буде набагато нижче ніж в магазині.