Як взяти кредит, не виходячи з дому.

Сучасні банки пропонують безліч способів складання заявки на кредит. За допомогою порталу Pro-Credit ви зможете вибрати не тільки варіант кредитування, а й банк, що пропонує потрібний вам кредитний продукт.
Інструкція
1
Перейдіть на головну сторінку сервісу. Натисніть на «Каталог кредитів» під написом «Кредити фізичним особам». Незважаючи на велику кількість різних видів кредитування, інформація досить добре систематизована, щоб можна було працювати за єдиною схемою.
2
Оберіть місто, в якому ви перебуваєте, після чого виберіть вид кредиту. Введіть суму, яка вам потрібна, а після цього - розмір щомісячного платежу, на який ви розраховуєте. Перед вами з'явиться список банків, що пропонують кредити, які підходять під ваші умови. Натисніть на посилання, що веде на список пропозицій від будь-якого з банків. Відкриється список кредитних пропозицій. Для порівняння виділіть галочками ті пропозиції, які вас зацікавили і натисніть «Порівняти».
3
Вибравши потрібний вам пропозицію, натисніть «Відправити заявку». Перед вами відкриється форма заявки на отримання кредити. Введіть суму і валюту, в якій ви хотіли б отримати кредит. Встановіть термін, в який ви плануєте погасити кредит, а також процентне співвідношення першого внеску від загальної суми. Оберіть регіон, в якому ви хочете отримати кредит. При виборі кредиту на іпотеку визначте тип нерухомості, на який ви берете позику. При виборі кредиту на автомобіль виберіть тип автомобіля - автомобіль, мототранспорт або ж комерційний транспорт.
4
Встановіть вид підтвердження доходу. Найкращим варіантом буде надання форми 2-ПДФО, а також форми банку. Введіть своє прізвище, ім'я та по батькові у відповідну форму, а також контактний телефон та адресу електронної пошти. Натисніть на кнопку «Відправити заявку».
5
Протягом деякого часу вам передзвонить представник кредитної організації, який задасть вам кілька запитань і зможе детально відповісти на ваші. Не поспішайте підтверджувати кредит до того, як ви з'ясуєте всі умови. Для отримання кредиту вам буде потрібно або з'явитися в банк, або, якщо ви замовили споживчий кредит, отримати карту поштою.
У деяких людей немає можливості заробляти поза домом за станом здоров'я, іншим просто неприємно виходити на вулицю з потреби, без відповідного на те бажання. Але це не може стати причиною виключення їх із соціуму і неможливості продуктивної оплачуваної діяльності.
Інструкція
1
Питання полягає в тому, щоб справити весь цикл заробляння грошей, не виходячи з дому. Сфер реалізації умінь і навичок в домашніх умовах достатньо, але є й межа. Неможливо надавати, наприклад, послуги з догляду за немовлям дистанційно, але можна дистанційно займатися репетиторством. Можна виробляти деякі види продукції на продаж, надавати консультаційні послуги, створювати інформаційні продукти. Так чи інакше, без інтернету тут не обійтися. Тому, в першу чергу необхідно встановити швидкий інтернет і зареєструватися на спеціалізованих сайтах і соціальних мережах.
2
Далі слід визначитися з оптимальною сферою діяльності, в якій можливості реалізувати результати праці через інтернет будуть реальними. Якщо передбачається виробництво виробів на продаж, необхідно, насамперед, знайти постачальника сировини. Співпраця з постачальником через інтернет зручно тим, що більшість сайтів пропонують послуги кур'єрської доставки. Якщо передбачається створення інформаційних продуктів або продаж інтелектуальної власності, то необхідно вивчити ринок попиту і орієнтувати діяльність на нього. При цьому необов'язково писати те, що затребуване більшістю, можна просто чітко окреслити коло цільової аудиторії.
3
Пошук покупця - основне питання домашнього бізнесу. Рекламувати і продавати створену своїми руками продукцію можна через соціальні мережі - там існують цілі групи за інтересами. Інше питання, яким чином відсилати замовлення, не виходячи з дому. Ця умова на перших порах може обмежити користувача аудиторію місцевими покупцями, але згодом, за наявності деяких вільних коштів, можна запросити людину для зв'язку зі службами доставки. Замовника для віртуальної продукції знайти простіше, треба тільки знати відповідні інтернет-ресурси.
4
Для оплати праці існують всілякі віртуальні гаманці - Webmoney, Qiwi-гаманець, Яндекс-гроші. Власне, на віртуальних грошах можна і закінчити цикл заробітку в стінах будинку. Віртуальними грошима можна поповнювати мобільний рахунок, оплачувати послуги інтернет-провайдера, комунальні послуги, багато інтернет-магазини працюють з віртуальними грошима. Але краще довести робочий цикл до готівки. Для цього необхідно завести картку популярного банку і прив'язати її до віртуального гаманця. У кожного віртуального гаманця свій алгоритм прив'язки карти і різні відсотки за обслуговування, але це вже витрати виробництва. Дебетова карта банку вже сама є платіжним засобом, крім того вона може бути переведені в готівку в будь-якому банкоматі.