Як з відео зробити гіф.

Для переробки фрагмента відео в анімацію формату gif буде потрібно витягти з кліпу набір статичних кадрів і зібрати з них рухому картинку. З цим завданням допоможе впоратися відеоредактор або конвертер, що володіє можливістю експортувати послідовність зображень. Зібрати кадри в файл gif можна в програмі Photoshop.
Вам знадобиться
  • - відео;
  • - програма VirtualDub;
  • - програма Photoshop.
Інструкція
1
Для експорту фрагмента фільму в вигляді послідовності статичних картинок підійде програма VirtualDub. Клавішами Ctrl + O відкрийте в ній відео і перетягніть мишкою покажчик поточного кадру в початок уривка, призначеного для переробки в анімацію.
2
Клікнувши по розташованої під вікном програвача кнопці Mark in, вкажіть початок виділеної області. Закінчення фрагмента, з кадрами якого ви будете працювати, відзначте натисканням кнопки Mark out.
3
Опцією Image sequence групи Export меню File відкрийте настройки сохраняемой послідовності картинок. Виберіть формат зображень і місце, куди вони будуть записуватися.
4
Якщо ви працюєте з версією Photoshop, яка може імпортувати кадри відео як шари, скористайтесь цією можливістю. Опцією Video Frames to Layers групи Import меню File відкрийте діалогове вікно і виберіть файл для обробки. Якщо ви не збираєтеся переробляти в анімацію весь кліп, включите опцію Selected Range Only в настройках імпорту і виділіть на шкалі часу, розташованої під вікном превью, фрагмент, який потрібно імпортувати в Photoshop.
5
Користувачам старіших версій графічного редактора буде потрібно завантажити кадри, збережені за допомогою редактора відео, вручну. Уже використаним в іншій програмі поєднанням Ctrl + O відкрийте першу зі збережених картинок.
6
Якщо анімація буде складатися з великої кількості кадрів, можете полегшити процес їх складання в один файл, записавши короткий екшен. Для цього завантажте в редактор наступний зі збережених кадрів і клікніть по кнопці Create new action в палітрі Actions.
7
Після початку запису послідовності дій виділіть вміст другого кадру поєднанням Ctrl + A і скопіюйте його клавішами Ctrl + C. Перейдіть до вікна з першою картинкою і вставте в неї новий шар клавішами Ctrl + V. Закрийте файл з другим кадром і зупиніть запис екшену кнопкою Stop recording.
8
Щоб вставити кадр в файл як шар за допомогою створеної послідовності, відкрийте в Photoshop наступну по черзі картинку, виділіть назву створеного екшену і клікніть по кнопці Play. Якщо розмір збережених кадрів виявився занадто великим, після закінчення завантаження верств ображати зайве інструментом Crop або змініть розмір файлу опцією Image Size меню Image.
9
Створіть кадри анімації. Для цього відключіть всі верстви крім фонового і відкрийте палітру Animation опцією меню Window. Дублюючої виділені кадри кнопкою створіть в палітрі новий кадр. Потрібна кнопка розташована в нижній області палітри і має вигляд листа паперу з загнутим кутом. В палітрі шарів включите видимість наступної картинки, яку збираєтеся вставляти в анімацію. Таким же способом додайте в майбутній gif всі інші зображення.
10
Для настройки швидкості відтворення виділіть весь вміст палітри анімації, якшо по першому і останньому кадрам при затиснутою клавіші Shift. Натиснувши на стрілку в нижній частині будь-якого кадру, виставте потрібну тривалість.
11
Збережіть анімацію опцією Save for Web меню File, вибравши gif зі списку доступних форматів.