Як поставити тире.

Працюючи з документами в текстовому редакторі, часто виникає питання про дефіс і тире . Як можна зробити так, щоб тире автоматично виставлялося там, де це потрібно. В текстовому редакторі Microsoft Office Word ця можливість була реалізована, але не повністю. Приміром, іноді при створенні списку вимагається дефіси перетворювати в тире . А в програмі Microsoft Office Word 2007 така можливість була реалізована повністю.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Office Word 2007.
Інструкція
1
Для того щоб у тексті з'явилося тире , необхідно перед знаком тире і після нього залишати пробіл, відбудеться автоматична зміна дефіса на тире . Але не кожен раз так виходить зробити. Часом стає прикро від витрат дорогоцінного часу на таку, як може здатися, дрібниця. В Microsoft Office Word 2007 з'явилося виправлення функції постановки тире . Якщо ви поставите підряд два дефіса «-», то ваш текстовий редактор зробить автоматичну зміну цих дефісів на тире . Причому тире можуть бути різними. Якщо поставите пробіл перед двома дефісами - у вас в документі з'явиться довге тире . А відсутність пробілу перед двома дефісами, дасть вам короткий тире .
2
Для того щоб включити цей режим, необхідно в головному вікні програми натиснути кнопку Microsoft Office. Потім натисніть посилання «Параметри Word».
3
Натисніть на пункт «Правопис» - виберіть «Параметри автозаміни».
4
Перейдіть на вкладку «Автоформат при вводі» - відзначте пункт «флажокдефіси (-) на тире (-)».
5
Для того щоб повністю скасувати автоматичне створення тире , скористайтеся кнопкою «Параметри автозаміни».
6
Наведіть курсор миші на короткі чи довгі тире - після появи невеликого синього прямокутника, дочекайтеся появи значка блискавки на цьому прямокутнику.
7
Виберіть одну з дій, яке ви хочете зробити: «скасувати тире » або «скасувати автоматичне створення тире з дефісів».