Як відремонтувати люк.

Відремонтувати люк автомобіля не завжди виходить в рамках чергової діагностики та обслуговування. Проблеми можуть з'явитися несподівано, коли, наприклад, під час сильного дощу, з'являються вологі розводи на обшивці салону і стає очевидно, що люк протікає. Як своїми силами вирішити цю проблему?
Інструкція
1
Для початку потрібно розкрити весь салон - від підлоги до стелі - і просушити його. Можливо, доведеться дістати всю прошивку, звукоізоляцію і крісло пасажира. Правда, крісло пасажира не завжди можна дістати повністю через приєднаних до нього проводів повітряної подушки і ременя безпеки.
2
Під час просушування або після неї від'єднайте дренажні канали, які встановлюються заводом на всіх штатних люках, і прочистите їх, використовуючи компресор, якщо це дає потрібний результат.
3
Якщо ж за допомогою компресора прочистити канали не виходить, використовуйте інший варіант: засуньте в канал телевізійний кабель, протолкніте його до упору, а потім вийміть назад. Дренажних каналів на люку може бути декілька, наприклад, два спереду (зліва і справа) і два ззаду люка.
4
В дев'яноста відсотках випадків саме засмітилися дренажні канали винні в протіканні люка. Після їх прочищення можна залишити все як є і рік-два про цю проблему не згадувати.
5
Якщо ж люк вам в принципі не потрібен, проблему можна вирішити остаточно і безповоротно, замурувавши його. Для цього візьміть шнурове ущільнення діаметром 3 мм і приклейте його до ущільнення самого люка. Після цього люк потрібно закрити, причому з силою, т. К. Через ущільнення він буде закриватися з працею.
6
Коли люк буде закритий майже повністю, візьміть викрутку і акуратно подгоните ущільнення, заштовхавши його між люком і дахом автомобіля.
7
Перевірте його на герметичність. Обливання водою достатньо ясною картини не дає, машину треба кілька разів залишити під дощем. Якщо протікання немає, можна збирати салон і підлогу. Відкривати такий люк вже, звичайно, не можна, але і проблем з протікання більше не буде.