Як робити локони праскою. Як зробити кучері праскою російське відео.

Серед сучасних жінок чимало власниць універсального інструменту - випрямляча для волосся. В народі його називають просто «праску». З його допомогою можна не тільки швидко зробити гладку зачіску, додати обсягу біля коріння, а й завити милі кучерики або розкішні локони.
Вам знадобиться
 • -випрямітель для волосся;
 • -термозащітное засіб для волосся;
 • -расческа з довгою ручкою;
 • -лак для волосся;
 • -заколкі.
Інструкція
1
Для завивки візьміть «праску» з пластинами розміром 2-4 сантиметри. Якщо вони будуть трохи ширше, то вам навряд чи вдасться акуратний і тугий локон. Краще підберіть пластини із закругленими краями, щоб уникнути некрасивих «заломів».
2
Підключіть випрямляч до мережі і дайте йому добре нагрітися. Чим товщі волосся, тим більшою має бути температура. Якщо у вас тонке волосся, то зробіть мінімальний нагрів.
3
Випрямлячем укладаються тільки сухе волосся. Якщо ви помили голову щойно, то спочатку висушіть їх феном або дочекайтеся, поки пасма самі висохнуть повністю.
4
На волосся нанесіть термозахисний віск, мус, гель або спрей. Консистенція і форма засобу може бути будь-хто. Зупиніться на самому зручному і звичному для вас варіанті. Головне, щоб продукт захищав локони від високої температури.
5
Ретельно розчешіть волосся. Для цього використовуйте гребінець-гребінь з довгою ручкою. З її допомогою зручно розділяти шевелюру на окремі пасма. Візьміть невеликі «крабики» або шпильки-кліпси. Волосся підніміть вгору і акуратно закріпіть. Процедуру виконуйте, починаючи з потилиці і поступово переходячи до боків і чубчику.
6
На потилиці відокремте одну пасмо і розчешіть її. На відстані 1-2 см від коренів помістіть «праску». Пасмо оберніть навколо нижньої частини випрямляча. Дійте обережно, щоб не обпекти пальці. Заклацніть інструмент і потримайте пару секунд.
7
Трохи відкрийте «праску» і потроху опускайте його вниз, тримаючи навскоси і постійно обертаючи, щоб локон розмотався. Робіть це не поспішаючи, даючи завитку добре закріпиться. Але й не зволікайте занадто, щоб не перепалити волосся. Крім того, локони через це можуть вийти некрасивими і безформними.
8
Поступово відокремлюйте тонкі пасма і накручуйте їх на «праску». Дотримуйтеся напрямки від потилиці до чола. Якщо волосся погано зберігають форму, кожен локон після розкручування збризкуйте лаком. Коли закінчите зачіску, в пальцях розітріть трохи воску і проведіть по волоссю, злегка піднімаючи локони вгору.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nO8w1ZjJJTA
Зверніть увагу
Чи не хочете погубити локони не сушіть волосся біля коріння гарячим повітрям. Гаряча струмінь на коріння робить зачіску плоскою. Для створення і крупний локонів і завитків використовуйте спеціальні насадки-щипці на фен.
Корисна порада
Виберіть плойку невеликого діаметру. Розділіть волосся на проділ. Зберіть частину волосся за допомогою шпильок в районі маківки, щоб почати робити завивку нижніх пасом. Щоб не вийшли кучерики ...
Чарівні кучерики, що надають образу романтичності, можна робити не тільки з допомогою бігуді або плойки. Для створення такої зачіски професіонали вже давно використовують випрямляч або праску для волосся, який дозволяє формувати локони різного ступеня накручування.
Вам знадобиться
 • - шампунь;
 • - рушник;
 • - фен;
 • - випрямляч для волосся;
 • - термозахисної засіб;
 • - віск для волосся;
 • - гребінець;
 • - лак для волосся.
Інструкція
1
Помийте голову звичним шампунем, використовуючи при необхідності бальзам-ополіскувач. Потім промокніть волосся рушником і ретельно висушіть їх за допомогою фена або природним шляхом. Завдяки чистим пасмам ваша зачіска вийде більш легкої і охайною. Крім того, накручувати на випрямляч рекомендується тільки сухе волосся, інакше можна легко зіпсувати свою шевелюру.
2
Нанесіть на волосся термозахисної засіб, щоб захистити їх від високої температури випрямляча. Потім візьміть трохи воску для укладання, розітріть його в долонях і нанесіть на пасма, щоб майбутні кучерики протрималися якомога довше. Віск також можна наносити і на вже накручені пасма. Для цього потрібно змастити в засобі палець і накрутити на нього локон.
3
Виставите утюжок на потрібну температуру, враховуючи структуру волосся. Для тонких і ослаблених підійде не занадто висока температура, а товсті краще накручувати при 200оС.
4
Ретельно розчешіть волосся і зробіть проділ в необхідному місці. Відокремте від шевелюри невелике пасмо, затисніть її випрямлячем, відступивши від коренів 5 см, а потім швидко накрутите пасмо на прилад. Після цього плавно проведіть праскою вниз, так само як і при випрямленні.
5
Накрутите подібним чином все волосся, а потім збризніть створену зачіску лаком, щоб закріпити результат. Проводити по кучериками гребінцем не можна, інакше вони втратять свою форму. Однак ви можете акуратно поправити їх руками.
6
Скористайтеся іншим, більш легким способом. Для цього відокремте від загальної маси волосся тонку пасмо і скрутіть її в легкий джгут. Повільно проведіть по ній випрямлячем зверху вниз, потримайте пару секунд, а потім відпустіть. В результаті у вас вийдуть дуже красиві спіральні локони, хоча й не такі гладкі, як при використанні першого способу.
Зверніть увагу
Швидкість накручування залежить від необхідного ступеня завивки. Чим більш кучеряві пасма ви хочете отримати, тим повільніше треба проводити випрямлячем по волоссю.