Як продавати будинок: поради фахівця.

Угода на ринку нерухомості зазвичай є дуже складним і досить довгим процесом, що вимагає багато уваги. Однак далеко не у кожного власника будинку є час на продаж своєї власності. Часто виникають такі ситуації, які вимагають продажу нерухомості в самі найкоротші терміни.
Вам знадобиться
  • - телефон;
  • - список агентств нерухомості;
  • - комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Підготуйте будинок до продажу. Зробіть косметичний ремонт, якщо в будинку є які-небудь недоробки або порушення в обробці. Доглянутий і чистий будинок приверне увагу потенційного покупця. Підвищений інтерес до об'єкта, може значно прискорити процес продажу.
2
Постарайтеся заздалегідь вивезти всі свої особисті речі. Це дозволить потенційному покупцю краще побачити всі особливості будинку. Також час, який необхідно на укладення угоди купівлі-продажу, значно скоротиться, так як будинок буде вільний, тобто новий господар зможе оселитися в ньому практично відразу після оформлення всіх документів.
3
Вивчіть ринок нерухомості вашого регіону. Особливу увагу приділяйте тим будинкам, які мають схожі характеристики з вашим. Все це робиться для того, щоб виявити середню ринкову вартість житла. Сформуйте ціну на ваш будинок, спираючись на цей параметр, так як правильно призначена ціна дозволить затратити менше часу на пошук покупця.
4
Подайте оголошення про продаж будинку в усі газети вашого регіону. Також скористайтеся послугами інтернет-порталів. Для розміщення заявки на продаж вибирайте тільки ті майданчики, які користуються найбільшою популярністю. Так ви зможете забезпечити своєму оголошенню більшу кількість переглядів, що дозволить швидше знайти потенційного покупця. В оголошенні вкажіть детальну інформацію про будинок, прикладіть фотографії, ваші контактні номери.
5
Зверніться в агентство нерухомості. Користуйтеся послугами тільки тієї організації, з якою ви раніше співпрацювали. Якщо подібного досвіду у вас немає, прочитайте в інтернеті відгуки про всі агентствах вашого регіону. Так ви зможете убезпечити себе від шахраїв. Укладіть договір про продаж вашого будинку. У агентств є своя власна база покупців, тому співробітники цієї організації в найкоротші терміни зможуть продати вашу нерухомість.
6
Виберіть один із варіантів продажу. Ви можете заплатити фіксовану плату за послуги агентства і самі призначити ціну на нерухомість. Також ви можете назвати ту ціну, за якою хотіли б продати свій будинок. Агентство назве вам свій відсоток від угоди, який ви будете повинні заплатити при здійсненні угоди.
7
Якщо часу на пошук покупця зовсім мало, зверніться в спеціальну організацію, яка займається скупкою та перепродажем нерухомості. Угода з купівлі-продажу оформляється всього лише за один день. Але будьте готові до того, що в цьому випадку ціна на будинок буде помітно нижче ринкової.