Як навчати дітей правил дорожнього руху.

Знання правил дорожнього руху необхідно не тільки водіям, а й пішоходам. І найкраще, якщо правильна поведінка на дорозі прищеплюється з дитинства, ще батьками. Чим раніше дитина дізнається, як потрібно переходити вулицю, тим меншою небезпеки він піддасться.
Інструкція
1
Почніть навчання дитини з самого раннього віку, як тільки він буде здатний зрозуміти ваші пояснення. Вже в два-три роки дитина може багато засвоїти і запам'ятати, а регулярне повторення корисних навичок зробить з нього уважного і обережного пішохода до шкільного віку, якраз тоді, коли йому вже знадобиться пересуватися містом самостійно.
2
Будинки розкажіть дитині про базові правила дорожнього руху. У цьому вам може допомогти розфарбування із зображенням світлофора. Поясніть дитині, що значать червоний, жовтий і зелений кольори, а потім запропонуйте йому правильно розфарбувати світлофор. Це допоможе в ігровій формі закріпити отримані відомості.
3
Поясніть правила поведінки ще при виході з під'їзду. Зверніть увагу дитини на те, чи є навколо машини. Привчіть його дивитися по сторонах, навіть якщо перед вашим будинком є тільки міжквартальних проїздів.
4
Під час переходу дороги зверніть увагу дитини на світлофор. Повторіть йому інформацію, дану ще вдома про те, що переходити дорогу слід тільки на зелене світло. Також на великих перехрестився можна згадати, що, якщо є кілька світлофорів, для переходить дорогу горить той, який знаходиться безпосередньо навпроти нього.
5
При переході дороги без світлофора покажіть дитині пішохідний перехід і поясніть, як їм слід користуватися. Завжди на такому переході закликайте дитини до уважності, до того, що обов'язково потрібно перевірити дорогу праворуч і ліворуч. Також поясніть, що на переході не слід затримуватися, говорити до друзями або по телефону.
6
Розкажіть про те, що по сигнальним вказівниками автомобіля можна визначити, чи буде він повертати і куди.
7
Не приховуйте від дитини, що навіть дорослий на дорозі може порушити правила руху. Тому при переході проїжджої частини потрібно завжди дотримуватись пильність.