Як відзначити день народження в школі.

День народження - велика подія в житті дитини. Відзначити його можна не тільки вдома, але і в школі, де діти проводять більше всього часу. Треба тільки добре продумати і організувати торжество, щоб воно надовго запам'яталося іменинникам і їх однокласникам.
Інструкція
1
У класі не мають можливості відзначити День народження кожного учня індивідуально, тому зазвичай об'єднують іменинників в групи і святкують чотири рази на рік «День іменинника». На них вітають дітей, що народилися восени (вересень, жовтень, листопад), взимку (грудень, січень, лютий), навесні (березень, квітень, травень) і влітку (червень, липень, серпень).
2
Влаштовують «День іменинника», як правило, після уроків і напередодні вихідних. Обов'язково слід прикрасити клас гірляндами і повітряними кулями. Доручити групі учнів випустити стінгазету з дружніми шаржами, незвичайними фотографіями та колажами, а також побажаннями та привітаннями іменинників.
3
Продумайте заздалегідь програму проведення свята. Зараз можливо через агентства запросити професійних аніматорів з розважальними дитячими шоу. Якщо ж подібні грошові витрати батьківським комітетом не заплановані - не біда. Дітворі цікаво самим підготувати свято.
4
Зовсім не обов'язково чітко дотримуватися черговості розважальних заходів. Можна перетворити свято на своєрідну гру. Зробіть з ватману квітку-семицветик, на кожній пелюстці якого напишіть заздалегідь продуману програму святкування. Наприклад, на одному пелюстці Кіт Матроскін пропонує подивитися мультфільм, на іншому - Буратіно запрошує на виставу лялькового театру, а на третьому - Карлсон кличе підкріпитися і т.д. Відриваючи пелюстки, іменинники визначають хід свята.
5
Можна скористатися готовим випробуваним сценарієм, в якому підібрані питання, конкурси, ігри та вікторини. А можна провести «День іменинника» без вибудуваного сценарію, просто пограти в шаради і фанти, загадати загадки, поспівати і потанцювати. Головне на такому святі - весела і радісна атмосфера.
6
«День іменинника» в школі, як і домашній День народження, не може обійтися без святкового столу. Зазвичай іменинники приносять частування з дому, і після уроків всім класом накривають столи. Меню на «День іменинника» не повинно бути рясним. Найраціональнішим є різні фрукти (банани, яблука, мандарини), печиво, вафлі, цукерки та соки. Не забудьте придбати одноразовий посуд, серветки і пакети для сміття. Адже після свята треба буде привести клас в порядок.