Як відрізнити зірку від клону. Як визначити перед вами справжня зірка чи клон в однокласниках.

В соціальних мережах легко знайти знаменитих людей, відправити їм повідомлення, поспілкуватися. Але в кожної знаменитості в мережі є клони, тобто підроблені акаунти, створені абсолютно сторонніми людьми. Часто буває так, що людина не тільки називається чужим ім'ям, але й спілкується, просить додати рейтинг, подарунки. Щоб відрізнити зірку від клона, дотримуйтесь простих правил.
Інструкція
1
Перебуваючи в соціальній мережі «ВКонтакте», зверніть увагу на наявність галочки поруч з ім'ям знаменитості. З 01.12.2011 була введена верифікація акаунтів, і якщо відома персона заповнила потрібну інформацію - поруч з її імені буде стояти галочка. Одними з перших поставили галочки в акаунтах Дмитро Медведєв, Юрій Шевчук, Вікторія Дайнеко, Тіна Канделакі.
2
У соціальній мережі my.mail.ru прийнято поміщати аватар зірки в рамку. Але не довіряйте сліпо людям, чиї фотографії укладені в рамку, оскільки підробити таке фото дуже легко.
3
Знайдіть офіційний сайт знаменитості. На ньому обов'язково будуть вказані координати в соціальних мережах та посилання на групи, якщо, звичайно, людина там зареєстрований.
4
Зверніть увагу на наявність відеороликів і фотографій, причому не тільки офіційних, з сайту, але й домашніх, з особистого життя. Врахуйте, що і фото, і відео можна скопіювати з справжнього аккаунта або сайту. Часто на своїй сторінці зірки викладають відеоролик, в якому повідомляють про справжність саме цього аккаунта.
5
Подивіться, чи часто знаменитість сидить в інтернеті. Справжній кумир не може приділяти багато часу соціальним мережам, він не буде сидіти цілодобово безперервно в мережі, заводити нескінченних друзів, коментувати чужі фотографії або статуси.
6
засумніватися в тому, що перед вами справжня зірка після прохання про голосування в дуелі, стікері або інших подібних прохань. Перед вами справжній клон, якщо почалася розсилка спаму з цієї адреси.
7
Найчастіше під ім'ям зірки реєструються підлітки, у яких ще не встановилася власне життя і особистість. Тому звертайте увагу на грамотність «зірки» - граматичні помилки, повна відсутність пунктуації говорять про те, що перед вами школяр чи школярка.
8
Перегляньте аккаунт знаменитості. Справжня «зірка» ніколи не вкаже свій номер телефону, тоді як клони нерідко вказують підроблений. У відомої особистості в друзях нерідко можна зустріти інших знаменитостей, причому справжніх.