Як обігріти склад.

Велике за площею приміщення складу неможливо обігріти за допомогою одного радіатора, потрібна ціла система опалення. Вона може бути центральною або місцевою. Зазвичай для обігріву складів місцеві системи не застосовують, оскільки специфіка роботи в такому приміщенні припускає винос генератора тепла за його межі. Центральні системи можуть бути водяними, паровими, повітряними і комбінованими.
Інструкція
1
Теплоносій може переміщатися по системі природним чином, за рахунок різниці холодного і теплого повітря або води. Застосовується і примусова циркуляція, вона виробляється насосами (теплоносій - вода) і вентиляторами (теплоносій - повітря). Систему опалення ви вибираєте самі відповідно до вимог протипожежних та санітарно-гігієнічних норм.
2
Приміщення діляться на категорії пожежної та вибухопожежної небезпеки за вимогами СНиП 2.04.05-91. Склади категорії А, Б і В обігріваються системами водяного, повітряного і парового опалення. У приміщеннях, де зберігають речовини, які утворюють вибухонебезпечні суміші при контакті з водою або парою, що не застосовують такий тип опалення.
3
Складські приміщення категорії Г і Д обігрівають за допомогою повітряного, водяного і парового опалення. Вода розігрівається до 150 градусів, а пар - до 130.
4
Водяне опалення дає рівніший прогрів приладів при невисокій температурі і не викликає сухості приміщення. При використанні сухого насиченої водяної пари знижується термін служби трубопроводу, але прогріваються вони значно швидше при запуску.
5
При повітряному опаленні ви отримаєте високий ККД системи опалення, хорошу екологічну обстановку в приміщенні. Цей вид обігріву останнім часом використовується все більше і є самим економічно ефективним. Капітальні витрати на установку повітряного опалення в складському приміщенні ви окупите за один-два сезони.
6
Опалювальні агрегати потрібно розміщувати поза складу. Повітря йде через повітророзподільники, вони забезпечують рівномірний рух обратки через приміщення. Вам потрібно визначити площу поперечного перерізу, щоб вибрати підходящий воздухораспределитель.
7
Вам потрібно буде вибрати і прилади системи опалення: радіатори панельні та секційні, гладкотрубние і ребристі труби, конвектори. Зазвичай в складські приміщення ставлять пристрої з гладкою поверхнею, щоб їх було легко чистити.
8
Розподіліть прилади по всій площі складу, щоб забезпечити рівномірне опалення.
Кожен автолюбитель періодично стикається з необхідністю обігріву заднього скла свого транспортного засобу, пов'язаної з його запотіванням або обмерзанням, яке ускладнює пересування автомобіля. Це досить звичне заняття, так як практично кожен автомобіль забезпечений функцією електронного регулювання клімату, що полегшує процес обігріву заднього скла в салоні і суттєво економить час автовласника.
Вам знадобиться
  • - система обігріву салону в автомобілі;
  • - система електронного регулювання клімату.
Інструкція
1
В період міжсезоння, коли найчастіше вологість в повітрі помітно збільшується, виникає необхідність обігріти запотівше заднє скло салону автомобіля, забезпечивши, тим самим, чітку видимість.
2
Увімкніть запалювання. Прогрійте двигун протягом декількох хвилин. Потім увімкніть систему обігріву салону (грубку). Відрегулюйте потужність і температуру потоку повітря вентилятора, направте його на скла салону автомобіля, як бічні, так і заднє.
3
При наявності в автомобілі функції електронного регулювання клімату, що сприяє прискореному процесу обігріву заднього скла салону, включите її. Вимикач розташовується в центрі панелі управління і має позначення, що складається з трьох хвилястих ліній, розташованих вертикально.
4
Система електронного регулювання клімату працює автоматично, тому не доведеться прикладати якісь зусилля, контролюючи її роботу. Через 15 хвилин обігрівач заднього скла відключиться самостійно.
5
При настанні холодів на зовнішній поверхні заднього скла автомобіля може спостерігатися іній або обмерзання. Перш, ніж включити піч або скористатися автоматичною системою обігріву заднього скла переконайтеся в тому, що воно не вкрите великою кількістю снігу.
6
Очистіть заднє скло. При цьому використовуйте куплену в спеціалізованому магазині щітку зі скребком для очищення стекол і пам'ятайте, що не можна користуватися будь-якими миючими засобами або гострими предметами, які можуть пошкодити плоскі провідники обігріву, розташовані на задньому склі.
7
Перед тим як поставити автомобіль на стоянку провітріть його салон. Це допоможе надалі зменшити запітніння або обмерзання заднього скла автомобіля.
Зверніть увагу
Майте на увазі, що використання прохолодного повітря в салоні автомобіля сприяє швидкому зникненню конденсату на його стеклах. Під час обігріву салону бажано не перебувати в машині, так як видихається водієм повітря створює додаткові умови для запотівання стекол.
Корисна порада
Не забувайте про те, що при низькій температурі на вулиці і розігріві салону автомобіля гарячим повітрям скло може дати тріщину, тому намагайтеся виставляти невисоку температуру прогріву.