Як одягнутися на пробіжку. пробіжка у відкритому взутті.

Біг - відмінний варіант для ранкової розминки. Але щоб зробити заняття спортом більш комфортними та ефективними, необхідно правильно підібрати одяг. Адже під час пробіжки організм сильно розігрівається, і одягатися слід відповідно.
Інструкція
1
Для спорту найкращий матеріал - це зовсім не бавовняні тканини, як думають багато хто. Вони вбирають вологу і утримують її, тим самим піддаючи організм охолодженню. Кращими є трикотажні вироби.
2
Одягайте на ранкову розминку обтягуючі речі, щоб уникнути ефекту «парника». По можливості вибирайте максимально відкритий одяг, щоб тіло могло вільно «дихати». Ідеальними варіантами будуть майки, футболки з короткими рукавами і шорти.
3
У прохолодну погоду зверху накиньте курточку з легкого матеріалу. Вона не дасть замерзнути і захистить від вітру. Якщо немає спеціальної спортивної курточки, використовуйте звичайну вітровку.
4
Що стосується взуття, то для пробіжки віддавайте перевагу кросівок. Вони повинні бути вузькими, щільно облягають ступню, невисокими і з рифленою підошвою. Щоб полегшити «перекочується» руху, зверніть увагу на зовнішню частину задника кросівок. Вона повинна бути трохи скошеної. Спортивне взуття в ідеалі має амортизаційні вставки біля п'яти. Взимку надягайте вовняні шкарпетки. Якщо ваші ноги спітніють, то вони відмінно вберуть вологу.
5
Для зимових занять спортом одягайтеся тепліше, щоб не захворіти. І хоча тіло розігріється після тривалого бігу, і вам може стати жарко, ні в якому разі не знімайте верхній одяг. Повертайтеся з пробіжки одягненими так, як і виходили з дому. Адже спітнівши, ви можете легко застудитися через холодного вітру. Тому надягайте декілька спортивних курток або джемперів і бажано на блискавки. Якщо вам стане жарко під час тренування, ви зможете в будь-яку секунду розстебнути блискавку, а коли замерзнете - застебнути.
6
Взимку на голову одягніть тонку трикотажну шапку, хутряні навушники або вовняну пов'язку, щоб не обморозити вуха.
7
Також для пробіжок по холодній погоді підходить термобілизна і теплі спортивні штани. Такий одяг зберігає тепло і виводить піт, при цьому залишаючи тіло сухим. На руки одягніть тонкі непромокальні рукавички.