Як визначити температуру молока. Як міряти температуру молочної суміші.

При прийманні на підприємства температуру молока вимірюють в обов'язковому порядку і вказують її в накладній. Для цього застосовують спеціальні термометри, на які існує державний стандарт. Виміряти температуру молока буває необхідно і вдома. Наприклад, при приготуванні йогурту або для годування малюка.
Вам знадобиться
  • - термометр для вимірювання температури рідини;
  • - посудину з молоком.
Інструкція
1
На підприємствах молочної промисловості та громадського харчування для вимірювання температури молока використовують рідинні термометри з ціною поділки 0,2 ° С. Допустимими вважаються термометри з ціною поділки 0,5 ° С. У цих градусників зазвичай скляний корпус, тому вдома їх використовувати не дуже зручно. У відповідності зі стандартами вони повинні бути забезпечені захисною оправою. У домашніх умовах зручніше застосовувати електронний термометр, який зараз можна купити навіть в аптеці. Вимірюють температуру молока також напівпровідниковими вимірювачами ПІТ-2.
2
Для контролю температури молока на виробництві термометр повинен мати державне клеймо. Вдома, звісно, приладу з такою відміткою немає. Але в будь-якому випадку візьміть інструмент, що дає достатню для ваших цілей точність вимірювання. При приготуванні різних молочних продуктів у домашніх умовах допустимо розкид температур в 1-2 ° С. Мамі, яка робить суміш для малюка, важливо, щоб дитина не обпікся, то є дуже велика точність знову ж таки не потрібна.
3
Опустіть термометр в посудину з молоком. Потримайте скляний градусник не менше 2 хвилин. Для електронного або напівпровідникового приладів достатньо 30 секунд. Відмітка, до якої потрібно опустити термометр у молоко, зазвичай вказана на його корпусі або шкалою. Якщо такий ризики немає на самому приладі, ви напевно знайдете її в супровідній документації.
4
Якщо під рукою немає ніякого підходящого термометра, скористайтеся народним способом. Капніть трохи молока на тильну сторону руки. Нормальна температура людського тіла - трохи вище 36 ° С. Відчувши прохолоду або тепло, ви зрозумієте, що молоко холодніше або гаряче вашого тіла. Правда, точна кількість градусів ви таким способом не дізнаєтеся. Але для того щоб приготувати в міру теплу суміш для дитини, такого «термометра» цілком достатньо.
5
На підприємствах харчової промисловості існують досить жорсткі вимоги до вимірювання температури молока. Її заміряють, як правило, не пізніше ніж через 45 хвилин після прибуття товару. Градусник опускають в ту тару, в якій привезли продукт. Якщо молоко прибуло в цистернах, розділених на відсіки, контролюється кожен відсік. При малій кількості продукту застосовується спеціальна гуртка або черпак. Кухоль опускають в молоко і тримають приблизно 10 секунд. Потім піднімають через люк так, щоб вона перебувала строго над отвором. Дані про кількостях молока, прийнятих при температурі вище і нижче 10 ° С, в обов'язковому порядку зазначаються в накладних та журналі приймання.
Зверніть увагу
Для вимірювання температури рідких харчових продуктів неприпустимо застосування ртутного термометра.