Як оптимально налаштувати РК-монітори.

Оптимальна настройка монітора необхідна як у випадку роботи з кольором, так і просто для того, щоб кольори на вашому екрані виглядали настільки реалістичними, наскільки це можливо. Відкалібруйте монітор за допомогою настройщика Windows.
Інструкція
1
Зайдіть в меню «Пуск» і введіть в рядок пошуку «Калібрування». Виберіть у списку «Калібрування кольорів екрану». Натисніть на кнопку налаштування на моніторі і поверніть установки до первісного стану, скинувши їх. В меню калібрування монітора Windows виберіть «Далі», а після цього ще раз "Далі".
2
Налаштуйте гаму монітора. Перед вами три картинки - з низькою, середньою і дуже високою гамою. Запам'ятайте зображення, розташоване по центру. Натисніть на кнопку «Далі». Використовуючи повзунок ліворуч, приведіть зображення, розташоване по центру екрана, до максимальної схожості з попереднім зображенням. Ваше головне завдання - зробити так, щоб точки в центрі кіл були мінімально видно. У разі якщо повзунок не дає потрібного ефекту, використовуйте настройки екрану. Після цього натисніть «Далі».
3
Перейдіть в меню настройки яскравості і контрастності екрану. У разі, якщо у вас немає до них доступу, пропустіть цей крок. Якщо ж доступ є, натисніть «Далі». Перед вами з'являться три картинки з низькою, середньою і високою яскравістю. Запам'ятайте, як виглядає картинка з нормальною яскравістю, після чого натисніть «Далі». Відкалібруйте яскравість таким чином, що малюнок на задньому плані буде добре видно, а костюм не буде зливатися з сорочкою. Натисніть «Далі».
4
Перед вами з'являться три картинки - з недостатньою, нормальною і високою контрастністю. Запам'ятайте картинку, розташовану посередині. Натисніть далі і налаштуйте за допомогою кнопок екрану контрастність зображення, зробивши її максимально високою без втрати відображення складок і ґудзиків на сорочці. Прагнете зробити картинку максимально схожою на ту, яку ви запам'ятали. Натисніть «Далі».
5
Налаштуйте баланс кольорів. Досягніть того, щоб сірий колір містив мінімум «зайвих кольорів». Натисніть «Далі», після чого видаліть колірні відблиски з сірих смужок. Використовуйте для цього повзунки в системі настройки квітів Windows. Натисніть «Далі». Порівняйте нове калібрування зі старою за допомогою кнопок «Колишня калібрування" і "Поточна калібрування». Після цього натисніть «Готово».