Як обставити квартиру. Як обставити шафа в залі.

Обставити простору квартиру просто. Тут не треба дбати про економію простору, можна розвернутися, як душа забажає. Малогабаритні квартири, в яких живе більшість з нас, вимагає більш ретельного підходу. Традиційні підходи, корпусні меблі тут не годиться. Необхідні більш конструктивні рішення.
Інструкція
1
Чому не можна використовувати корпусні меблі? У ній занадто багато мертвих зон незайнятого простору: проміжок над шафою, кути шафи, простір перед ним, необхідний для відкривання дверей. Замінити її можна стеллажной системою і шафами купе. Сепарадор, що зовні нагадує стелаж, набагато масивніше і займає весь простір від підлоги до стелі. В нього можна поставити високі, великі речі, а можна маленькі, заховані в витончені коробочки. Шафи-купе доречні в будь-якій кімнаті, їх роблять за індивідуальним замовленням, в якому можна передбачити буквально все: вішалки для верхнього одягу, полиці для білизни, ящики для взуття, антресолі для парасольок, головних уборів. Все вішалки, контейнери, полиці можна зробити висувними на роллерах.
2
На кухні можна збільшити вільну площу за рахунок відкидних і складних сидінь. На час сімейного сніданку, обіду чи вечері, стільці розкладаються. В інший час вони складені висять на спеціальному гачку. Те ж стосується і стола. Його кріплять до стіни, на час використання піднімають стільницю і ставлять упори. Все тумби і шафи на кухні повинні бути зроблені під конкретно ваше приміщення. Занадто великі будуть простоювати без справи, займаючи площу, занадто маленьких не будуть справлятися з об'ємом посуду, обладнання, яке буде постійно припадати пилом відкритими на стільницях.
3
Мабуть, над ергономікою дитячих дизайнери працюють найбільше. Вибрати двоповерхове ліжко, або ліжко, що знаходиться над шафою праці не складе. Непоодинокі й відкидаються ліжка, робочі столи. Всю меблі в дитячій можна помістити в однієї стіни, залишивши багато місця для ігор.
4
Спальня. У спальній кімнаті не повинно бути нічого зайвого. Оскільки ліжко займає більшу частину приміщення, вибирайте модель з вбудованими ящиками, або з високими ніжками, щоб була можливість ці ящики вбудувати. Шафа в спальні - купе, бажано не з дзеркальними дверцятами. У спальні взагалі краще уникати дзеркал, так як вони швидко починають втомлювати, а адже спальня - це місце для відпочинку. Буває, що спальня є одночасно і вітальні. В цьому випадку доведеться відмовитися від ліжка на користь дивана-трансформера. Якщо немає можливості поставити туалетний столик - обладнайте його у ванній.
5
Ванна кімната. Ванна - дуже маленьке приміщення, в яке найчастіше вписують і пральну машинку. Щоб простір над машинкою не пропадало даром, можна встановити стільницю з дзеркалом. Вона-то і буде грати роль туалетного столика. Щоб її помістити, варто демонтувати раковину для вмивання. Що найчастіше і роблять. Простір під ванною може бути використано для маленького вбудованого шафки, в якому можна зберігати миючі засоби.