Як намалювати моркву.

Зображення овочів - відмінне тренування для початківців художників. Гладкі коренеплоди не вимагають детальної промальовування, однак щоб вони виглядали живими і об'ємними, доведеться постаратися. Спробуйте зобразити пучок моркви в техніці акварелі.
Вам знадобиться
  • - папір для малювання;
  • - олівець;
  • - ластик;
  • - кисті;
  • - набір акварельних фарб;
  • - пластикова палітра.
Інструкція
1
Виберіть композицію. Якщо ви хочете намалювати кілька морквин, пов'язаних в пучок, розмістіть його по діагоналі. Олівцем намітьте контури композиції. Молоді овочі відрізняються відносною тонкістю, морква зазвичай загострена і закінчується подовженими корінням більш світлого тону.
2
Умочіть широку м'яку кисть у воду і нанесіть її на аркуш паперу, покривши його цілком. Дайте волозі трохи підсохнути. На пластиковій палітрі змішайте жовту, білу і коричневу фарби, трохи капніть чорного. Широкими мазками нанесіть фарбу на лист, обходячи контури малюнка. Щоб колір вийшов більш розмитим, додайте ще води. Закінчивши з фоном, просушіть фарбу.
3
Займіться прорисовкой моркви. Змішайте на палітрі червону і жовту фарби, додайте білої, щоб отримати насичений помаранчевий відтінок молодих овочів. Акуратно зафарбуйте коренеплоди. Додайте на палітру білої фарби, змішайте її з основним тоном до отримання більш світлого відтінку. Їм покрийте нижню частину морквин і довге коріння. Просушіть малюнок.
4
Тонку кисть вмочіть в світло-коричневу акварель і нанесіть на моркву легкі поперечні штрихи і точки, імітуйте нерівну поверхню коренеплодів. Змішайте жовту, червону і коричневу фарби і покладіть тіні в місцях, де морква стикається з поверхнею столу.
5
Умочіть мокру кисть в білу фарбу і позначте світлові відблиски на опуклою верхній стороні морквин. Растушуйте білила мокрою кистю, щоб переходи кольорів стали більш плавними. Змішайте зелену фарбу з білою і зобразите бадилля в дальній частині малюнка. Не потрібно промальовувати її - позначте лише розмите кольорова пляма.
6
Змішайте жовту і коричневу фарбу з краплею чорного і широким пензлем покладіть тіні в нижній частині малюнка, прямо під зображенням коренеплодів. Додайте трохи води - тіні повинні лежати м'яко. Тонким пензлем акуратно обведіть контури моркви - на вологому папері фарба ляже трохи розмито.
7
Огляньте малюнок, при бажанні додайте тіней або світлих плям, які повідомляють коренеплодам обсяг. Якщо кольори здаються вам занадто яскравими, приглушите їх, поклавши зверху тонкий шар білил. Дійте добре змоченою пензлем - вона додасть малюнку прозорість.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ozbYDuXp04c