Як намалювати слоненяти.

На дитячих малюнках часто зустрічаються найрізноманітніші персонажі: як мама з татом, так і різні тварини - улюблені вихованці і герої казок і мультфільмів. Таким способом діти пізнають навколишній світ і вчаться запам'ятовувати і розрізняти все, що бачать. Тому ви можете потренуватися з ними і намалювати слоненяти.
Вам знадобиться
  • - білий папір;
  • - заточений простий олівець;
  • - ластик, лінійка;
  • - олівці, фарби або фломастери.
Інструкція
1
Спочатку намалюйте дві окружності - одну велику (для тулуба), а іншу - трохи менше і вище (для голови). Але вона повинна накладатися на першу. Окружність для тулуба можна зробити овальної. Якщо не виходить з першого разу намалювати рівно, скористайтеся ластиком і спробуйте ще раз. Також вам можуть допомогти допоміжні лінії. Візьміть лінійку і накресліть вертикаль і горизонталь на тому місці, де повинна бути кожна окружність.
2
Намалюйте дві хвилясті лінії з боків окружності голови. З цих ліній продовжите малювати великі закруглені вуха слоненяти. Після цього можете підмалювати будь-яку форму вух або ж залишити так. Вони повинні вільно звисати, як у справжнього слона, тому знизу їх можна зробити трохи хвилястими.
3
Зітріть нижню частину окружності для тулуба (менше половини) і плавно з'єднайте прямою лінією. Це потрібно для того, щоб намалювати слоненяти в сидячому положенні. Далі намалюйте два маленьких гуртка з боків тулуба, відступивши трохи в сторони (це майбутні стопи задніх ніг). Ці гуртки з'єднайте з тулубом плавними лініями, зображуючи зігнуті задні ноги.
4
Намалюйте слоненяті передні ноги. Вони повинні бути опущені стопами вниз і відходять від нижньої частини тулуба. При малюванні також можете використовувати окружності. Намітьте на всіх чотирьох ногах пальці. Від нижньої частини голови відведіть вниз дві вигнуті лінії - це хобот слона. Підправте його форму і зітріть з малюнка всі непотрібні більше лінії. Залиште тільки вертикальну і горизонтальну всередині окружності голови.
5
Трохи нижче горизонтальної лінії відзначте місця, де будуть знаходитися очі. Самі очі ви можете зобразити або у формі двох жирних крапок або намалювати звичайні круглі очі і зіницю. Збоку тулуба намалюйте тонкий коротенький хвіст з маленьким пензликом на кінці. Ластиком зітріть з малюнка всі непотрібні деталі і подправьте, якщо потрібно. Тепер можна розфарбувати малюнок. З цим вже ваша дитина може впоратися сам.