Як знайти панель завдань.

Панель завдань в графічному інтерфейсі ОС Windows може бути розміщена в будь-якого з чотирьох країв екрану і можна випадковим рухом миші пересунути її зі звичного місця. Якщо ж панелі не спостерігається на робочому столі взагалі, можливо, активована настройка, що приховує її, зменшена до межі її ширина або стався збій в роботі ОС. Ці три причини усуваються досить просто.
Інструкція
1
Якщо панелі завдань не видно ні у одного з країв екрану, визначте її місце розташування, розкривши головне меню операційної системи. Для цього зовсім не обов'язково клацати покажчиком мишки по кнопці «Пуск», яка теж невидима, якщо не відображається панель завдань. Замініть такий клацання натисканням будь-який з двох кнопок Win на клавіатурі.
2
Разом з розкриттям головного меню повинна з'явитися на екрані і панель завдань. Якщо це відбудеться, значить, в налаштуваннях відображення панелі активована установка, яка приховує її за кордоном екрану. Панель в цьому режимі повинна з'являтися, якщо покажчик миші підвести до того краю екрану, за яким ОС її приховує. Якщо такий режим роботи вас не влаштовує, клікніть панель правою кнопкою миші і виберіть у випадаючому меню пункт «Властивості». У вікні «Властивості панелі завдань і меню Пуск» приберіть позначку з чекбокса лівіше написи «Автоматично приховувати панель завдань» і натисніть OK.
3
Якщо при натисканні клавіші Win меню кнопки «Пуск» розкривається, а панель не з'являється на екрані, значить, у неї немає такої можливості - ширина смуги панелі зменшена до розміру, при якому від неї залишається лише однопиксельний лінія. Щоб виправити ситуацію наведіть курсор миші на цю лінію - чи знаходиться курсор саме над кордоном панелі завдань ви дізнаєтеся зі зміни його форми. Натисніть ліву кнопку миші і відтягнете край панелі завдань в напрямку до центру екрану на достатню для її відображення відстань.
4
При «завислому» або «впав» процесі explorer.exe натискання клавіші Win не виробляє взагалі ніякого ефекту. Щоб виправити цей дефект перезапустите системне додаток з використанням «Диспетчера завдань» Windows. Викличте його комбінацією «гарячих клавіш» Ctrl + Shift + Esc і на вкладці «Процеси» знайдіть рядок, що починається з explorer.exe - вона там буде, якщо додаток зависло і не відповідає на запити. Виділіть знайдену рядок і натисніть кнопку «Завершити процес». Цього процесу не буде в списку, якщо додаток впало в результаті збою - мимовільно завершило роботу.
5
Перейдіть на вкладку «Програми» і натисніть кнопку «Нова задача». В полі «Відкрити» діалогового вікна введіть explorer і клацніть по кнопці OK.