Як намалювати троянду гуашшю. нескладні малюнки гуашшю.

Зобразити троянду нескладно, а малюнок може вийти дуже красивим і схожим на оригінал. Спробуйте малювати гуашшю - ця техніка дозволяє делікатно замаскувати помилки і неточності без збитку для картини і ідеально підходить для початківців художників.
Вам знадобиться
  • - папір для малювання;
  • - кисті різної ширини;
  • - гостро заточений олівець;
  • - набір гуаші.
Інструкція
1
Почніть роботу з олівцеві нариси. У центрі аркуша зобразите розкрився квітка троянди. Почніть з центральних пелюсток, щільно стиснутих в бутон. Поступово промальовувати широкі бічні пелюстки, розміщуючи їх по колу. Зовнішні пелюстки повинні бути широко розкриті, їх краї трохи відвернуті назовні. Не проводьте жирні лінії - олівець служить тільки наміткою для майбутнього малюнка.
2
Наберіть на плоску кисть з натурального ворсу цинкові білила і покрийте ними поверхню аркуша. Білила послужать ґрунтовкою і ляжуть тонким напівпрозорим шаром, крізь який повинні бути видно контури малюнка.
3
Займіться прорисовкой фону. На широку кисть наберіть синю або червону гуаш і довільними вільними мазками нанесіть її на папір за контурами квітки. По краях аркуша колір повинен бути більш світлим, ближче до малюнка його інтенсивність посилюється. Якщо тон здається вам дуже темним, додайте білил.
4
У нижній частині аркуша покрийте фон мазками темно-зеленої фарби - це натяк на листя троянди. Вони не потребують детальної промальовуванні - колірного натяку цілком достатньо.
5
Змішайте охру з коричневою гуашшю і нанесіть тіні на внутрішню частину квітки. Виділіть серцевину і прилеглі пелюстки. Розбавте охру білилами, додайте трохи червоного кольору і позначте тіні на середньої частину троянди. Накладайте гуаш зверху вниз плавними округлими мазками.
6
Ще сильніше розбавте суміш білилами і приступайте до фарбування опуклих частин пелюсток, на які падає світло. Капніть в рожево-жовту суміш трохи синьої гуаші і пофарбуйте зовнішні пелюстки, що мають більш холодний тон. Додайте в білила трохи рожевою фарби і пройдіться по зовнішній частині квітки, накладаючи широкі поздовжні мазки, що імітують плями світла. Трохи розтушуйте кордону відблисків, щоб вони виглядали природно.
7
На тонку кисть наберіть чисті білила і пройдіться нею по виступаючим частинам квітки, посилюючи світлові акценти. Змочіть пензлик коричневою гуашшю і акуратно затемните простір між пелюстками. Підсильте тінь між квіткою і листям - це додасть троянді жвавість і об'єм.