Як по GPS знайти телефон. знайти телефон по gps.

На смартфон, оснащений GPS-приймачем, можна встановити програму-трекер. Після цього, за умови, що програма запущена, його місце розташування можна буде визначити з комп'ютера, підключеного до інтернету.
Інструкція
1
Переконайтеся, що телефон підключений до інтернету за безлімітним тарифом, в ньому правильно налаштована точка доступу (APN) - її назва починається зі слова internet, а не wap, а також що в ньому встановлена SIM-карта, придбана в тому регіоні, в якому апарат передбачається використовувати. Врахуйте, що в якості трекера найдоцільніше використати смартфон з вбудованим ГЛОНАСС- або GPS-приймачем, оскільки телефон, в якому є тільки Java, є однозадачних, а зовнішній навігаційний приймач незручно носити з собою постійно.
2
Встановіть на телефон програму-трекер, підходящу для його операційної системи. Наприклад, для Symbian - My World GPS Tracker (виробник - JasperGoes), для Android - Live GPS Tracker, для Windows Mobile і Windows Phone 7 - TrackMe. Завантажуйте програму тільки з сайту розробника або з офіційного магазину додатків, інакше вона може виявитися шахрайської. Запустіть додаток, а потім створіть обліковий запис на сервері. Залежно від того, яку програму ви вибрали, реєстрація може здійснюватися через вбудований в неї інтерфейс або через сайт. У другому випадку посилання на нього ви побачите в підказці або запуск браузера відбудеться автоматично. В ході реєстрації обов'язково придумайте складний пароль. Якщо ви бажаєте стежити за своєю дитиною, дані для входу в обліковий запис йому не повідомляйте. Відстежувати ж переміщення повнолітніх членів сім'ї можна тільки з їхньої згоди.
3
Знайдіть у настройках програми пункт, що дозволяє визначити коло осіб, які можуть відслідковувати переміщення телефону. Виберіть варіант, при якому це зможе робити тільки обличчя, яке увійшло на сайт під створеними вами логіном і паролем. Також налаштуйте програму таким чином, щоб при перезавантаженні смартфона вона запускалася і входила в мережу автоматично. Зайдіть в свій обліковий запис на сайті з комп'ютера, а апарат піднесіть до вікна. Переконайтеся, що його місце розташування показується правильно. Врахуйте, що при втраті або крадіжці телефону програма-трекер може і не допомогти, оскільки зловмисники здатні її виявити і закрити. Те ж саме може зробити і дитина, що не бажає, щоб за ним стежили батьки, тому важливо пояснити йому, що таке спостереження необхідно для його ж власної безпеки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=u8-1BJy9wKg
Зверніть увагу
Встановіть складний пароль і відключіть в програмі показ місця розташування на сайті іншим особам.