Як очистити екран телефону. Як почистити телефон.

Навіть якщо ви дуже акуратно звертаєтеся зі своїм мобільним телефоном і носіть його в захисному чохлі, на диплом з часом з'являється пил і залишаються відбитки пальців. Що вже говорити про такі дефектах екрану, як утворилася на ньому бруд або поява подряпин, які псують його зовнішній вигляд. Однак якщо подряпини на дисплеї телефону неглибокі, можна спробувати повернути його первісний вигляд.
Вам знадобиться
  • - паста для видалення подряпин DISPLEX;
  • - малярська стрічка;
  • - м'яка тканина;
  • - вологий тампон;
  • - серветка.
Інструкція
1
Для очищення подряпин на дисплеї телефону ви можете придбати шліфують пасту, бажано німецького виробництва. Наприклад, спеціалізовану полірувальну пасту для видалення подряпин DISPLEX, що виробляється в Німеччині. Купити її можна в магазинах стільникових аксесуарів, за ціною орієнтовно 200-250 руб. Однак потрібно мати на увазі, що цей засіб видаляє лише неглибокі подряпини.
2
Обклейте корпус мобільного апарата малярською стрічкою навколо кромки дисплея малярською стрічкою, щоб уникнути попадання пасти, яка може роз'їсти фарбу на корпусі телефону. Потім протягом декількох секунд збовтайте тюбик із засобом для видалення подряпин.
3
Видавіть невелику кількість пасти у вигляді доріжки на дисплей телефону і починайте круговими рухами ретельно її розтирати (відполірувати) за допомогою замшевої або іншої м'якої тканини. В процесі тертя намагайтеся не натискати на тканину занадто сильно, тому поліроль DISPLEX через високої температури може зняти частину пластмаси з дисплея.
4
Для полірування не слід використовувати дрібнозернисту наждачний папір, оскільки після цього через стирання верхнього шару екрану (близько 0.1 мм), може залишитися кругової слід. Тим більше небажано шліфувати сенсорний екран, цей варіант очистки для нього не підходить.
5
Для того щоб просто очистити екран мобільного телефону від пилу і відбитків пальців, витріть його вологою серветкою або ватним диском, злегка змоченим в мильній воді, обережно очистіть дисплей від забруднень, а потім протріть його чистою паперовою серветкою.
Корисна порада
Якщо є така можливість, переважно віддати телефон на полірування професіоналам в сервісний центр обслуговування (особливо якщо він дорогий) .У випадку, якщо дисплей сильно пошкоджений (наприклад, при наявності глибоких подряпин), його краще замінити. Щоб уникнути появи нових подряпин, можна придбати захисну плівку для екрану.