Як зробити деталізацію дзвінків.

Деталізація дзвінків з стільникового телефону дозволяє абоненту отримати всю інформацію щодо вхідних та вихідних дзвінків на його номері.
Вам знадобиться
  • Мобільний телефон, паспорт.
Інструкція
1
На сьогоднішній день деталізація дзвінків може бути актуальною в багатьох випадках. За допомогою даної послуги роботодавці контролюють витрати своїх співробітників на зв'язок, а також відстежують чинені дзвінки з телефонів фірми. Крім комерційної сфери діяльності, деталізація може придатися в тому випадку, коли абоненту постійно надходять дзвінки з прихованого номера номера - при деталізації вказуються абсолютно все номера та виклики за певний період і анонім без праці може бути встановлений.
2
Деякі оператори стільникового зв'язку передбачають можливість деталізації дзвінків допомогою електронного сервісу. Як правило, дана послуга є платною і надає відомості по номеру за обмежений період часу (до семи днів). Щоб замовити подібну послугу, вам необхідно зв'язатися з представником вашого оператора - якщо електронний сервіс не передбачає можливості деталізації викликів, ви будете повідомлені про це. Якщо ж оператор передбачає деталізацію дзвінків допомогою електронного сервісу, ви зможете скористатися послугою.
3
Щоб отримати докладні відомості по телефонному номеру за тривалий період часу (більше тижня), вам необхідно звернутися в офіс свого стільникового оператора. Підійдіть до будь-якого вільного менеджеру і після того, як ви будете ідентифіковані, вам нададуть необхідні папери (послуга також є платною).