Як підвищити обороти.

Як підвищити обороти бізнесу або як збільшити продажі - це центральна проблема будь-якого комерційного підприємства і головна мета комплексу маркетингу будь-якого рівня. По суті, проблема, як підвищити обороти , розпадається на три складових: це управління ціноутворенням, асортиментом і збутом.
Інструкція
1
Управління ціноутворенням з метою збільшити продажі - найочевидніший спосіб. Однак простим збільшенням ціни на той же самий товар проблему не вирішити на якісному рівні. Оскільки обороти - це не тільки грошове, а й кількісне вираження обсягів продажів. Тому, щоб збільшити продажі, потрібно окремо займатися просуванням продукції. Просування - це якраз те, на що спрямований комплекс маркетингових інструментів. І в результаті їх грамотного застосування вдається підвищити обороти в кількісному відношенні.
2
Інший спосіб збільшити продажі реалізується через управління товарним асортиментом. Дані заходи включають в себе реалізацію заходів, спрямованих, по-перше, на роботу з якістю продукції, по-друге, на розширення та оптимізацію просувається асортименту товарів. Підвищення якості продукції дозволяє отримати нові продажі як за рахунок зростання споживання товарів наявними клієнтами, так і за рахунок підключення нових покупців. У другому випадку часто застосовують ABC-аналіз, що допомагає визначити пріоритетні групи товарів.
3
Підвищити обороти можна, увійшовши на нові ринки і зайнявши вільні ніші. Звичайно, сьогодні знайти незайняті конкурентами ринки вже майже нереально. Також йде ситуація і з вільними нішами. У практичному плані дане розширення, як правило, зводиться до руху з міста з високою щільністю торгівлі до розрідженим сільським просторам. Однак це тягне за собою супутні труднощі, наприклад, транспортну інфраструктуру. Тому самий часто зустрічається тип розширення - це конкурентна боротьба. Вона відбувається за рахунок витіснення конкурентів з займаних ними позицій, а також переманювання їх ключових клієнтів.