Як перевести гроші в Англію. банки співпрацюють з Англією.

У Великобританії живе досить багато росіян, які зберегли зв'язку зі своєю Батьківщиною. Тому у їхніх друзів або родичів в якійсь ситуації може виникнути необхідність перевести їм гроші. Для цього потрібно знати, як це можна зробити.
Інструкція
1
Скористайтесь послугами банку для перекладу. Для цього відкрийте рахунок або зверніться в фінансову організацію, де він у вас вже відкритий. При відправці грошей повідомте номер англійської рахунку, назва банку та його міжнародний SWIFT-код. Вирішіть, в якій валюті ви хочете переслати гроші. Це можна зробити в доларах, євро або фунтах. Банківський переказ займе два-три робочих дні. Якщо ваш банк надає таку можливість, ви можете оформити грошовий переказ на його сайті через інтернет.
2
Скористайтеся послугами компаній, що займаються грошовими переказами без відкриття рахунку. Найбільша кількість філій в Росії - у Western Union. Для користування послугами цієї системи ви повинні знати повне ім'я англійського адресата, а також назва міста, де він знаходиться. Заповніть платіжне отримання в одному з банків, які співпрацюють з Westen Union. Їх можна знайти за спеціальними жовто-чорним наклейкам з назвою компанії. Оплатіть в касу суму переказу і вартість доставки грошей. Вам видадуть квитанцію, в якій буде вказано спеціальний код. Повідомте його по телефону або інтернету англійської адресату, і він зможе отримати свої гроші приблизно через годину в будь-якому офісі Westen Union у своєму місті.
3
Заведіть собі електронний гаманець, наприклад, на сайті компанії PayPal. Ваш адресат у Великобританії повинен зробити те ж саме. Поповніть свій рахунок банківською картою. Потім зробіть переклад тому, кому збиралися, на його віртуальний рахунок. Переклад буде виконаний моментально після перевірки вашого аккаунта модератором системи. Після цього ваш адресат зможе витратити отримані гроші на інтернет-покупки або ж перевести в готівку їх через свою англійську банк. При цьому за таку дію доведеться виплатити додаткову комісію. Саме ж відкриття та користування гаманцем буде безкоштовним.