Як переробити пісню в мінусовку. Як розділити пісню на слова і музка.

Кажуть, з пісні слів не викинеш, але насправді прибрати слова з аудіозапису можливо. Існує кілька програм, які дозволять легко переробити пісню в мінусовку.
Інструкція
1
Зробити з пісні мінус можна за допомогою музичного редактора Audacity. Якщо даної програми у вас немає, то скачайте і встановіть її на комп'ютер. Запустіть редактор і натисніть вкладку «Файл», у вікні виберіть потрібну аудіозапис і натисніть "Відкрити".
2
Після відкриття музичний редактор перетворить аудіозапис в спектр піків. Потім в меню управління доріжкою клікніть команду «Розділити», таким чином трек поділиться на два канали - правий і лівий. Щоб звук в обох доріжках збігався, по черзі для кожного каналу виберіть режим «Моно».
3
Коли аудіозапис поділена на два канали (верхній музика, нижній голос), виділіть нижній канал, клікніть по вкладці «Ефекти» - «Інвертування». В головному меню програми натисніть кнопку «Відтворити» і прослухайте вийшла мінус. Якщо результат вас задовольняє, то виділіть доріжку і через меню «Файл», вибравши потрібний формат, збережіть мінусовку на вашому комп'ютері.
4
Також переробити пісню в мінусовку можна за допомогою програми SoundForge. Скачайте програму, встановіть її на комп'ютер і запустіть. Перенесіть аудіозапис в редактор, в меню управління клікніть по вкладці «Обробка» - «Еквалайзер» - «Графічний». У вікні, еквалайзера потрібно вибрати режим відображення 20 Band, так як даний режим має максимальне число (20) важелів зміни звуку.
5
Тепер необхідно видалити з аудіозапису голос, який припадає на середину еквалайзера (важіль 7 - 16). Важіль 11, що знаходиться в середині еквалайзера потрібно опустити в самий низ, а важелі з 10 по 7 вибудувати по наростанню до важеля 6, також вчинити і з важелями з 12 по 16, плавно вибудовуючи їх по наростанню до важеля 17.
6
Коли важелі еквалайзера встановлені в правильному порядку, натисніть кнопку «Preview», таким чином ви виріжете частоти голосу і автоматично прослухаєте вийшла композицію. Якщо ви задоволені якістю мінусовки, то натисніть в меню управління «Файл» і збережіть трек в потрібному форматі на вашому комп'ютері.
Зверніть увагу
Звук фонограми при придушенні голосу може помітно постраждати, якщо вихідна аудіозапис буде середньої якості, щоб цього не сталося, вибирайте оригінал найкращої якості.