Як перекинути музику на диск. Як переписати диск захищений від запису в windows media.

Залежно від того, яку мету ви переслідуєте, запис музики на диск буде здійснюватися тим чи іншим способом. Варіантів перенесення музичних композицій на оптичні носії досить багато, як і багато різних дисків і музичних форматів.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - чистий диск.
Інструкція
1
Музичні колекції вже давно перекочували з полиць з вініловими платівками на жорсткі диски і флеш-накопичувачі. Найчастіше доводиться «перекидати» музику з комп'ютера на диск, щоб потім відтворювати його за допомогою музичного центру, програвача компакт-дисків або автомобільної медіасистеми. Якщо ви переслідуєте цю мету, вставте порожній диск (болванку) в оптичний привід комп'ютера і приступайте до запису.
2
Зазвичай після того як завантажений чистий диск, операційна система видає діалогове вікно, в якому користувачеві пропонується на вибір кілька дій. Щоб записати диск, який буде відтворюватися на будь-яких MP3-сумісних пристроях, вибирайте опцію «Записати файли на диск, використовуючи Провідник». Після цього виберіть варіант використання «З програвачем CD/DVD», перетягніть музичні файли у вікно Провідника і натисніть кнопку «Запис на компакт-диск», щоб почати безпосередньо запис.
3
Якщо вам потрібно записати диск з музикою для програвача, який не підтримує формат MP3, в діалоговому вікні, яке з'явиться після завантаження чистого диска в привід, виберіть опцію «Записати звуковий CD, використовуючи програвач Windows Media». Відкриється програма, і вам буде запропоновано перетягнути за допомогою миші музичні файли в праву частину вікна. Зверніть увагу, що при записі диска такого типу ви обмежені в кількості додаються фалів - загальний час звучання треків не повинно перевищувати 80 хвилин. Завершивши підготовку, натисніть кнопку «Почати запис».
4
Якщо після завантаження диска в привід діалогове вікно з вибором варіантів дій не з'явилося, клацніть двічі на значку «Мій комп'ютер» і виберіть розділ CD-RW дисковод (DVD-RW або BD-RW). Додайте в це вікно файли, щоб записати диск з даними (для MP3 сумісних пристроїв) і перейдіть до запису диска, натиснувши відповідну кнопку в меню Провідника. Якщо ж вам потрібно записати простий CD-диск, відкрийте програвач Windows Media і виконайте дії, описані в попередньому кроці.