Як перенести збереження.

Якщо вам необхідно виконати переустановку операційної системи зі збереженням усіх важливих документів і каталогів, рекомендується потрібні файли перенести в порожній каталог на іншому локальному носії.
Вам знадобиться
  • Операційна система сімейства Windows.
Інструкція
1
Перед перенесенням файлів необхідно визначити, яким чином буде проходити процес перенесення файлів і папок: жорсткий диск не поділений - дані будуть переноситися на окремий носій, жорсткий диск розбитий на розділи - дані будуть переноситися на логічний диск.
2
У першому випадку необхідно потрібні файли необхідно записати на CD/DVD-диск або перенести на USB-носій. Також не варто забувати про зручності, які в підсумку можна зробити, розбивши жорсткий диск на декілька розділів. У другому випадку потрібно перенести файли в порожню заздалегідь підготовлену папку на логічному диску, наприклад, на диск «D:».
3
Як приклад буде розглянуто випадок з файлами збережень комп'ютерної гри GTA Vice City. Даний каталог знаходиться в системній папці «Мої документи» і носить назву GTA Vice City User Files. Скопіюйте цілком цю папку або її вміст і скопіюйте (перемістіть) на інший носій (розділ диска).
4
Потім потрібно зробити переустановку операційної системи. Після завантаження вікна вітання та інсталяції всіх драйверів, зробіть копіювання файлів в нову систему. Для цього виділіть каталог або всі файли і перемістіть на диск з новою системою, причому назва каталогів повинно залишитися незмінним.
5
Щоб перевірити коректність виконаних дій, слід запустити гру. Для цього перейдіть до робочого столу і двічі клацніть по ярлику GTA Vice City. Перегляньте два вступних сюжету - на екрані з'явиться загальне меню. Виберіть розділ «Старт гри», а потім «Завантажити гру». Серед збережень виберіть відповідне і активуйте його. Один факт присутності рядків із збереженими діями говорить про правильно виконані дії.
6
Таким же чином ви можете переносити будь-які файли, не боячись виконувати нову установку системи. Рекомендується використовувати цей метод і для оновлення системи, яке проходить не завжди гладко.