Як очистити кеш в Chrome.

При перегляді сторінок через інтернет-браузер Google Chrome відбувається їх кеширование. Це потрібно для швидкої подальшого завантаження раніше відвіданих сайтів. З часом файли кеша займають досить багато місця, тому їх потрібно очищати.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до мережі інтернет.
Інструкція
1
Відкрийте Google Chrome через «Пуск»: відкрийте меню, розкрийте список «Програми» і клацніть по відповідному ярлику. Також запуск програми можна здійснити подвійним клацанням по ярлику на робочому столі.
2
Кеш-дані зберігаються в спеціальних файлах, які розташовуються в робочому каталозі програми. Їх очистку потрібно проводити через аплет «Налаштування браузера». Щоб викликати це вікно, необхідно натиснути кнопку «Налаштування та керування» із зображенням гайкового ключа.
3
У меню, виберіть рядок «Параметри». Потім у вікні, перейдіть до вкладки «Розширені». Тут потрібно натиснути на кнопку «Видалити дані веб-перегляду».
4
Перед вами з'явиться нове вікно "Очистити дані переглядів». Поставте відмітку напроти опції «Очистити кеш», а з решти пунктів зніміть позначки, потім натисніть кнопку «Видалити дані веб-перегляду», щоб підтвердити операцію очищення кеша. Якщо ви хочете відмовитися від виконання цієї операції, натисніть кнопку «Закрити».
5
Також очистку кеш-пам'яті можна виробляти нестандартним способом - за допомогою спеціальних програм, наприклад, CCleaner. Завантажити цю утиліту можна за посиланням, зазначеної в блоці «Додаткові джерела» (в нижній частині цієї сторінки). На завантажившись сторінці потрібно натиснути кнопку Download і у вікні вибрати пункт «Зберегти файл». Натисніть кнопку «ОК» і виберіть каталог для збереження.
6
Після установки програму необхідно запустити. У головному вікні програми за замовчуванням буде відкрита вкладка «Очищення» із зображенням малярської кисті. Натисніть кнопку «Аналіз» і серед результатів пошуку виберіть пункт Google Chrome Cash (кеш-файли). Натисніть кнопку «Очистити» для завершення поточної операції.