Як на ноутбуці регулювати яскравість.

Умови освітленості при роботі з переносними комп'ютерами змінюються набагато частіше і в значно більших діапазонах, ніж при роботі з настільними. Тому яскравість екрану ноутбука доводиться час від часу підлаштовувати. Ця операція може бути реалізована кількома способами - від натискання двох кнопок на клавіатурі до зміни налаштувань операційної системи.
Інструкція
1
Скористайтеся «гарячими клавішами», призначеними функціям збільшення та зменшення яскравості - ці дві операції розділені в ноутбуках. Одна з клавіш, що входить в обидві комбінації - Fn, а дві інші кожен виробник переносного комп'ютера вибирає на свій розсуд. Наприклад, якщо ви використовуєте ноутбук Asus, для збільшення яскравості натискайте клавіші Fn + F6, а для її зменшення - Fn + F5. Потрібні функціональні кнопки повинні бути позначені відповідними піктограмами - зазвичай це символ сонця, доповнений плюсом і мінусом, різноспрямованими трикутниками або просто два сонця різних розмірів.
2
Інший спосіб зміни яскравості використовує відповідний елемент управління операційної системи, під керівництвом якої працює ноутбук. В ОС Windows 7 щоб викликати його на екран натисніть клавішу Win, наберіть «еле» і клацніть по рядку «Зміна плану електроживлення» в який з'явився наборі посилань.
3
У вікні аплету за допомогою повзунків правіше написи «Налаштувати яскравість плану» встановіть потрібну яскравість. Таких регуляторів тут два - один дозволяє задати значення параметра для ноутбука, підключеного до зовнішнього джерела живлення, а інший регулює яскравість екрану при роботі від батарей. Завершіть процедуру натисканням клавіші «Зберегти зміни».
4
Якщо у вашому ноутбуці є датчики освітленості, за допомогою налаштувань Windows можна задати автоматичну зміну яскравості екрану залежно від його «засвітки» - в темряві яскравість буде зменшуватися, на сонці - збільшуватися. Щоб з'ясувати, чи є такі датчики у вашому ноутбуці, клацніть по посиланню «Змінити додаткові настройки живлення» в описаному вище вікні аплету «Панелі управління».
5
Вікно буде містити набори налаштувань, розділені на секції, кожна з яких розкривається клацанням по плюсик зліва від її назви - розкрийте секцію «Екран». Якщо в ній є установка з назвою «Включити адаптивну регулювання яскравості», значить, в ноутбуці встановлені потрібні датчики, а використовувана версія Windows дозволяє їх задіяти. Встановіть значення «Вкл» в рядках, що відносяться до живлення від мережі і від батареї, а потім натисніть кнопку OK.