Як повісити шафи на кухні. Як правильно повісити кухонний гарнітур інструкція.

Навісні шафи на кухні зручні і функціональні. Вони призначаються і для розміщення в них легкої начиння і продуктів з малою вагою (чай, кава, спеції), і важкої продукції (кераміка, консерви). Міцність кріплення таких шаф стає особливою турботою передбачливих господинь.
Вам знадобиться
 • - електродриль;
 • - молоток;
 • - викрутки;
 • - шурупи;
 • - болти і болти-анкери;
 • - гіпс;
 • - вазелін;
 • - капрон;
 • - лінійка;
 • - калька або смужка паперу.
Інструкція
1
Вибір кріплення для стін під навісні кухонні шафи з «класичними» петлями-вушками залежить від матеріалу стін.
2
Якщо ви кріпите легкий шафка на міцну дерев'яну стіну заміського будинку або дачі, для кріплення вибирайте міцні загартовані шурупи з потайною або напівкруглої голівкою. Перевагу можна віддати шурупам з двухзаходной різьбленням і великим кроком для більш легкого ввинчивания. При цьому, якщо дерево «піддатливо», використовуйте кріплення без просвердлювання направляючого отвору.
3
Для міцного кріплення шафи до бетонної або цегляної стіни придбайте більш ґрунтовні кріпильні пристосування. Ось деякі варіанти.
4
Кріплення шафи на шурупи з дюбелями і пробкаміПросверліте в стіні отвори під петлі шафи діаметром до 15-20 мм і глибиною 70-80 мм за допомогою електродрилі. Заженіть в них дюбелі або т.зв. «Чопики» - дерев'яні кілочки конусоподібної форми. Укрутіть в них шурупи. Вони розсунуть вкладиші і щільно зажмут збірку в отворах.
5
Кріплення анкер-болтами (розпірними болтами) Просвердлите отвори під кріплення, адекватні розміром анкерів. Забийте в дірки пластикові або металеві гільзи. Угвинтите болти в різьбу гайок-розширювачів.
6
Кріплення на звичайні болти з використанням гіпсаПробейте в стіні два отвори такого діаметру і глибини, щоб болти в нього входили разом з гайками. Зволожите отвори і наполовину заповніть їх рідким гіпсом. Змастіть болти вазеліном і надіньте на кожен з них кілька гайок, залишаючи відстань між ними приблизно в 3 мм. Вставте болти в діри з гіпсом. Як тільки гіпс схопиться, вигвинтите стрижні болтів. Гайки з різьбленням при цьому міцно зафіксуються в стіні. Цей метод кріплення зручний тим, що кухонну шафу завжди можна легко зняти, відкрутивши болти, і відрізати назад, пригвинтивши їх назад.
Зверніть увагу
Якщо дюбеля - полого конуса з розрізом збоку під кріплення у вас немає, можна залити в стеновое отвір попередньо розплавлений капрон і ввернути шуруп під петлю шафи в ще не застиглу остаточно масу.
Корисна порада
Як точно вгадати місця кріплень під петлі? Можна просто заміряти відстань між «вушками» і перенести результати заміру на стіну. Є й інший спосіб: прикласти до задньої стінки шафи замість лінійки кальку або смужку паперу так, щоб зафіксувати кордони вироби та відтиски отворів в петлях точніше.
Кухонні шафи необхідно повісити міцно, рівно і надійно. Висота навішування повинна бути зручною для їх використання. Прикріплювати їх до стіни можна старим способом - на шурупи, а можна скористатися металевої монтажної планкою. При другому способі шафи триматимуться рівно і більш надійно. При їх закріпленні не страшні будуть перекоси й нерівності стіни.
Вам знадобиться
 • -дюбель
 • -дерев'яні пробки
 • -дрель
 • -отвертка
 • -уровень
 • -шурупы
Інструкція
1
Переконайтеся в фортеці і надійності стіни. Починайте навішувати від кута. Перший шафа встановіть по вертикальному рівню бічної стіни. Відзначте, просвердлите, вставте дюбель. Діаметр отвору зробіть максимум 6 мм, дюбель необхідно вбити 40 мм. Він не повинен мати холостого ходу.
2
Для важких меблів не можна використовувати гартовані само різи, у них часто відлітають капелюшки, не витримуючи навантаження.
3
Шурупи візьміть діаметром 5 мм, з різьбленням що йде не до кінця, щоб різьбу закрутити в стіну, а гладкий стрижень з капелюшком залишився зверху.
4
Якщо в цегляній стіні ви просвердлили отвір між цеглинами, то вбити необхідно дерев'яну пробку.
5
Зробивши отвори, перевірте все рівнем. Навісьте шафа. Наступний шафа навішуйте, вимірюючи по першому. Відзначте отвори, просвердлите, вставте пробку або дюбель, вкрутите шурупи і навісьте.
6
Якщо у кухонних шаф не рівні кути, то починати навішування необхідно з середнього шафи, навішення наступних шаф вимірюйте щодо навішати, по горизонталі.
7
навішуючи на металеву монтажну планку, просвердлите отвори, вбийте пробку або дюбель і прикріпіть планку. Перевіряти необхідно схилом або рівнем, виходячи з горизонталі. На спеціальні тримачі навісьте шафи. Ці кріплення дозволяють регулювати шафи по висоті і відстані від стіни. Навантаження на стіну, при даному способі кріплення, розподіляється рівномірно. Це сприяє більш надійному закріпленню кухонних шаф.