Як вибрати дешевий тур. ytljhjujq neh.

Якщо ви коли-небудь стикалися з тим, що хтось купив тур дешевше, ніж ви, варто вивчити ринок туристичних путівок детальніше. Більш досвідчені мандрівники відпочивають частіше і з меншими витратами, ніж туристи-аматори.
Інструкція
1
Зверніть увагу на фірми, що пропонують гарячі тури. Найчастіше низька ціна на такі путівки обумовлена тим, що після бронювання вони не були оплачені замовниками. Щоб мінімізувати свої втрати, компанії змушені продавати дешевше. Крім привабливою вартості, тут є і ризик. Вибирайте тільки перевірені вашими знайомими компанії або ті, які працюють кілька років і зарекомендували себе як надійні агентства. В іншому випадку ви можете залишитися і без грошей, і без відпочинку.
2
Просіть знижку. Виберіть країну і готель, куди хочете їхати. Знайдіть на сайтах великих туропреторов, таких як Pegas Touristik, Tez Tour, Coral Travel або Наталі Турс, пропозиції, які підходять вам по датах початку і закінчення поїздки. Порівняйте пропозиції і з'ясуйте, хто пропонує тур дешевше. Зверніться в туристичне агентство, яке є партнером даного оператора, і попросіть знижку від ціни на сайті великих компаній. Агентства купують тури в операторів дешевше, ніж відпочиваючі. Тому у них є можливість поділитися з вами своїм прибутком. Знижку розміром 3-5%, нададуть багато фірм. Майте на увазі, що на паливний збір знижки не надаються. Цей спосіб ідеальний, якщо ви не хочете купувати путівку в останні дні перед початком відпустки.
3
Купуйте путівку заздалегідь. Якщо вам легко запланувати свою відпустку, і ви впевнені, що нічого не зміниться, можете забронювати тур за місяць чи більше до поїздки. Зазвичай у таких випадках ціна набагато нижча, ніж буде в наступні дні.
4
Їдьте на відпочинок в компанії. Розміщення в номері вдвох чи втрьох обійдеться вам дешевше, ніж оренда одномісній кімнати. Якщо у вас немає можливо взяти з собою друзів, рідних або кохану людину, знайдіть собі попутника в туристичному агентстві або по інтернету. Майте на увазі, що такому разі ваші інтереси повинні хоч трохи перетинатися. Чим більше у вас буде загального, тим веселіше пройде відпочинок. В кінцевому підсумку ви можете не тільки заощадити, але й придбати нового друга.