Як перемикати швидкості на велосипеді. інструкція з переключення швидкостей на велосипеді.

Переключати швидкості на велосипеді - це нескладно. Просто дотримуйтеся деяких простих правил, щоб зробити стиль вашого катання більш комфортним і ефективним. Крім того ваші перемикачі швидкостей довше будуть вам служити, дозволяючи заощадити чимало коштів.
Інструкція
1
Перемикання передач під час підйому. Тут не слід перемикати швидкості по необхідності, інакше ви ризикуєте втратити ритм і інерцію вашого руху. Також не варто перемикати передачі під час швидкого крутіння педалей, бо це призведе до швидкого зносу тих частин, які під час гальмування піддаються найбільшому навантаженню.
2
Найпоширенішою помилкою велосипедистів-любителів є рідкісне використання переднього перемикача передач. Напевно, це пояснюється боязню перелетіти через кермо велосипеда вниз головою. Звичайно, якщо швидкість дуже велика, передні гальма краще не використовувати або користуватися ними для поступового гальмування. Однак передні гальма в два рази ефективніше задніх, тому варто задуматися про те, в яких ситуаціях які гальма краще використовувати.
3
У вас з'являється можливість досить швидко набирати необхідну швидкість за допомогою одного перемикання на передній касеті (замість двох на задній). Увійшовши в ритм руху, ви зможете за допомогою заднього перемикача скорегувати передачу більш точно. Пам'ятайте, що спочатку потрібно правильно вибрати передню передачу, а вже після скорегувати передачу заднім перемикачем.
4
Якщо ви готуєтеся до спуску, потрібну передачу краще вибрати завчасно. Насправді ж узвозі часу на це у вас вже не буде. Там вже доведеться стежити за контролем байка і маневруванням.
5
У міру пересування оцінюйте навколишню місцевість, щоб заздалегідь вибирати потрібну передачу. Швидкості на велосипеді слід вибирати так само, як на машині: своя оптимальна передача для кожної швидкості .
Корисна порада
Якщо швидкості перемикаються самі собою, це ще не говорить про зношеність або поломки компонентів системи перемикання швидкостей. Швидше за все, справа в траві або бруду, що потрапила в ланцюг, зірочки або на перекидку. Частіше чистите і змащуйте ланцюг, перемикач швидкостей і зірочки. Тоді й передачі будуть перемикатися плавно і чітко, а значить, катання буде більш комфортним; Важливо також добре почувати свій велосипед, щоб чути всі сторонні звуки і визначати, звідки вони виходять. Сторонній металевий звук нерідко виникає через розтягнутості ланцюга, від чого зношуються інші частини велосипеда. Хоча б раз на сезон намагайтеся змінювати ланцюг.