Як включити нагадування.

Сучасний мобільний телефон - це не тільки засіб зв'язку. З його допомогою можна виходити в інтернет, переглядати електронну пошту, планувати зустрічі і навіть просто прокидатися вчасно. Якщо вам потрібно увімкнути нагадування про який-небудь важливу подію, ви можете використовувати одну з функцій свого телефону.
Інструкція
1
Якщо ви боїтеся забути про важливу зустріч або дзвінок, який необхідно зробити протягом дня, можете скористатися будильником. Спосіб налаштування зокрема залежить від моделі телефону, але, в цілому, принцип дій один і той же. За допомогою відповідної клавіші на корпусі телефону увійдіть в меню.
2
Використовуючи клавіші управління, знайдіть в меню пункт «Будильник». Створіть нову позначку, вибравши з наявного списку порожню позицію. У певних моделях телефону можна відредагувати вже наявну або ж створити окрему позначку, скориставшись доступними в меню командами.
3
Пересуваючись по пунктах підменю створеної мітки, переведіть будильник в стан «Включено», задайте потрібний вам час сигналу (години та хвилини), встановіть кількість повторів (щодня, тільки один раз або в конкретний день тижня). Виберіть мелодію оповіщення, встановіть часовий проміжок, через який дана мелодія буде повторюватися (через кожні 5, 10, 20 хвилин і так далі). Збережіть задані параметри відповідною кнопкою.
4
Якщо вам необхідно включити нагадування, приміром, про день народження людини (оповіщення повинно проводитися щорічно), або ж ви запланували зустріч наступного тижня (наступного місяця), тоді краще скористатися органайзером. Увійдіть в загальне меню телефону і виберіть відповідний пункт.
5
У меню «Органайзер» виберіть підпункт «Календар». За допомогою навігаційних кнопок знайдіть в електронному календарі той день, про який вам необхідно нагадати, виділивши його маркером. Увійшовши в опції вибраного дня, знайдіть команду «Створити». З підменю виберіть тип мітки (зустріч, річниця, свято тощо.).
6
Метка стане доступна для редагування. Дайте їй назву («Зустріч з N», «День народження N»), вкажіть, з якою періодичністю і в який час повинен видаватися сигнал оповіщення, а також як довго він повинен тривати. Збережіть нові параметри. У календарі обрана вами дата буде виділена або рамкою, або кольором. У зазначений час заданого дня телефон нагадає вам про ту подію, яке ви зберегли в органайзері.
Нагадування - це зручний спосіб розпланувати свій день за допомогою електронної версії органайзера, який дозволить вам не забути ні про один важливий подію. Масу варіантів пропонує зараз інтернет в цій сфері, вам лише залишається вибрати найбільш підходящий.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - браузер.
Інструкція
1
Запустіть програму Miscrosoft Outlook, щоб створити нагадування про подію. Ця програма входить в комплект Microsoft Office і швидше за все вже встановлена на вашому комп'ютері. В «Панелі управління» програми (ліворуч) виберіть закладку «Календар». Виберіть дату, на яку ви хочете запланувати подію і встановити нагадування про нього. Один раз клацніть по ній мишкою. У правій частині екрана відобразиться графік часу, виберіть потрібний час для вашої події, двічі клацніть мишкою по ньому.
2
Створіть нову зустріч, щоб зробити нагадування про неї. Введіть тему зустрічі, при необхідності місце і мітку. Далі введіть час початку події, поставте прапорець біля поля «Цілий день», якщо ця подія займе весь день. Потім встановіть настройку нагадування про цю зустріч - за скільки часу до події програма вас сповістить (від 15 хвилин до двох тижнів). Виберіть звуковий файл з комп'ютера, щоб нагадування супроводжувалося звуком. Якщо дана зустріч повторюється, наприклад, щотижня, тоді натисніть кнопку «Повторення» і задайте інтервал повтору. Щоб створити зустріч і зберегти її, натисніть кнопку «Зберегти і закрити».
3
Скачайте і встановіть на свій комп'ютер програму-напоминалку, наприклад Machy, щоб зробити нагадування з її допомогою, перейдіть за посиланням http://kxsoft.ru/proj.php?id=0 і завантажте дану програму. Натисніть кнопку «Додати», щоб створити нагадування. Виберіть пункт «Нагадати що-небудь», далі виберіть звуковий файл з вашого комп'ютера, щоб він супроводжував оповіщення, поставте прапорець у полі «Показувати своє нагадує подія», введіть текст нагадування. Далі встановіть дату і час події та нагадування. Крім цього, програма може нагадати вам про день народження. Для цього в поле зліва виберіть відповідний пункт, далі введіть ім'я людини, додайте повідомлення нагадування і встановіть дату, коли вам потрібно нагадати про день народження. Цю програму потрібно додати в автозавантаження, щоб вона могла зробити нагадування. Для цього натисніть кнопку «Налаштування» і виберіть пункт «Запускати програму разом з Windows.
4
Створіть нагадування в онлайн-сервісі, якщо ви не працюєте постійно на одному і тому ж комп'ютері. Щоб встановити нагадування в інтернеті, зайдіть на сайт такого сервісу, наприклад, портал yandex.ru підтримує функцію нагадувань. Увійдіть у системі, якщо у вас ще немає ящика на Яндексі. Перейдіть по посиланню «календар», щоб створити нагадування про подію. Натисніть кнопку «створити подію» і заповніть поля. Введіть назву події, його опис, місце і час. Також вкажіть час, за який вас треба оповістити про нього. Зайдіть в налаштування календаря і виберіть тип сповіщення: поштою або по смс.