Як обтягнути салон. перетяжка салону пріори карбоном.

Одним з найбільш доступних, швидких і недорогих варіантів перетяжки салону є обтягування його карпетом. Це доступний матеріал, що має гарний зовнішній вигляд і приємний на дотик. У продажу можна знайти безліч кольорів і відтінків. Салон автомобіля після таких змін стає не просто краще стандартного - він стає унікальним.
Вам знадобиться
  • - карпет;
  • - клей;
  • - шкіряний валик;
  • - фен.
Інструкція
1
Оцініть розмір майбутніх робіт і купіть матеріал із запасом. Вибираючи колірне рішення, віддайте перевагу спокійні тони. Яскравий колір відволікає увагу водія. Крім того, якщо при перетягуванні вийдуть якісь огріхи, на непомітних поверхнях вони будуть менш помітні.
2
При виборі клею ні в якому разі не використовуйте такі продукти, як «Момент». При нагріванні на сонці клейове покриття стає токсичним і, отже, небезпечним для здоров'я. Кращий клей - це спеціальний аерозольний, прекрасно лягає на поверхні і швидко схоплюється. Не забудьте ознайомитися з інструкцією на упаковці.
3
Якщо ви новачок, почніть перетяжку салону з дрібних деталей нескладної форми. Ними можуть бути ручки, фрагменти порогів, вставки на дверях, пластикове облицювання важеля КПП. У міру накопичення досвіду приступайте до роботи з великими і складними елементами інтер'єру - торпедо, стелю.
4
Не бійтеся деталей складної форми. Карпет має хорошу витягіваемость. Саме тому їм можна обклеювати найрізноманітніші деталі без жодних складнощів на відміну від шкіри та замші. Обклеювання карпетом пластикових елементів салону допомагає впоратися з їх скрегіт і скрипами. Крім того, висока тягучість матеріалу позбавить вас від складок при обтягуванні деталей.
5
Перед обклеюванням якої-небудь деталі, знімайте її по можливості. Це не тільки підвищить якість роботи, але і захистить сусідні поверхні від можливого псування, а також зробить процес більш зручним. Обклеювання карпетом сабвуфера і колонок покращує якість їхнього звучання за рахунок зниження тріска при басових подачах.
6
Знявши деталь, підготуйте її до роботи. Видаліть стару оббивку, зніміть фарбу, очистіть від бруду. Пластикові деталі відшліфуйте. Обов'язково проведіть знежирення очищеним бензином. Відміряйте, відріжте і розкроїте потрібний шматок карпета. При необхідності деталь складної форми обтягувати в кілька етапів.
7
Нанесіть клей на виворітну сторону оббивного матеріалу і на обклеюваної деталь. Потім відразу ж почніть акуратно викладати карпет на підготовлену поверхню, точно поєднуючи кути, краї та перегини. Після цього почніть розправляти і накочують валиком матеріал у напрямку від центру до периферії. На краях, перегинах і кутах прикочуючими ретельніше.
8
Перед тим як остаточно притискати карпет, розм'якшите клейове покриття гарячим повітрям з фена. Врахуйте, що з різних причин матеріал не у всіх місцях ляже ідеально. Подекуди доведеться його натягувати, найчастіше досить сильно. При зворотній установці перетягнутою деталі зазори природним чином зменшаться за рахунок збільшення товщини. При необхідності підточуйте пластик або акуратно подрезайте оббивку.