Як вставити погоду на сайт. Як встановити календар на сайт.

У вас є свій блог або сайт, і ви частий гість в інтернет-мережі, значить, не раз бачили невеликі, схожі на банери, картинки, містять різну оновлювану корисну інформацію, начебто цін на бензин, курсів валют і т .буд. Російські погодні сервери пропонують аналогічний сервіс для показу метео-інформації, які також можна встановити до себе на сайт.
Інструкція
1
Щоб встановити погодний інформер у себе на сайті, зайдіть на Gismeteo.Ru. Тут на вибір пропонують розмістити на вашій головній сторінці GIF-зображення, файл якого має об'єм 3-4 Кб, або флеш-ролик об'ємом 10 КБ. На банері буде виводитися температура повітря, хмарність, опади, тиск і навіть швидкість і напрям вітру для одного або декількох обраних міст. До полудня відображається погода на сьогоднішній день, а далі вже на завтрашній. Якщо ви побажаєте більш докладно ознайомитися з прогнозом на троє і навіть десять діб, просто натисніть на інформер та перейдіть на сторінку погодного сервера.
2
Для установки на сторінці http://www.gismeteo.ru/informers/constructor/#gK65sKJG/single сайту Gismeteo клікніть на напис «Створити інформер». Після цього виберіть такі його налаштування вигляду, кольору, розміру і іншого, які будуть задовольняти ваш смак, вставте в потрібний рядок адресу вашого сайту і впишіть свій e-mail, після чого натисніть на напис «Отримати код інформера». Він буде надіслано вам поштою. Далі розмістіть код у себе на сайті і тепер ви завжди можете знати погоду і на сьогодні і на завтра і на день, призначений для поїздки або, наприклад, виїзду з сім'єю на природу.
3
Ще більш простий спосіб встановити показник погоди з офіційного сайту http://pogoda.yandex.ru/. Там перейдіть в розділ «інформери» і скопіюйте до себе в блог або на сайт код обраного. Симпатичні, прості і зрозумілі погодні інформери також можна вибрати на сайтах http://informer.hmn.ru/і http://www.weather.ua/ru-RU/services/informer/image/. Вони природно і гармонійно вписуються практично в будь-який дизайн, вам залишається тільки вибрати розмір і колір, приємно поєднується з колірною гамою вашого сайту.
Додавання прогнозу погоди на сайт можна здійснити двома способами: за допомогою установки на сайт спеціального скрипта погоди або шляхом копіювання коду погодного інформера з одного з популярних сервісів, що надають подібні банери для веб-майстрів.

Установка інформера

Інтеграція коду інформера на сайт є найбільш простим способом для створення функції повідомлення про погоду на сайті. Перед початком копіювання коду визначитеся з функціоналом сервісу погоди на вашому ресурсі: чи буде банер відображати тільки поточну погоду для певного міста чи елемент дасть повну інформацію про прогноз залежно від місця розташування користувача, який зайшов на сайт. Серед сервісів, які безкоштовно надають банери погоди веб-майстрам, можна відзначити «Яндекс.Погода», GISMETEO і RP5. Кожен з даних ресурсів представляють налаштувати параметри майбутнього інформера і як зображення буде виглядати на вашому ресурсі. Ви також зможете підібрати потрібну колірну схему, що показується обсяг інформації і розмір баннера.Вибрав відповідний для створення сервісу погоди ресурс і виставивши необхідні налаштування, скопіюйте отриманий у відповідному текстовому вікні HTML і JS код. Даний скрипт повинен бути вставлений на будь-яку сторінку вашого сайту, на якій ви б хотіли включити відображення погоди.Чтоби вставити код, відкрийте вашу HTML або PHP сторінку у використовуваному вами текстовому редакторі. Ви також можете виконати додавання коду через панель управління вашим хостингом відповідно до запропонованих у ній функціями. Якщо ви не знаєте, як виконати додавання коду, зв'яжіться з службою підтримки вашого хостера для отримання інформації про редагування веб-сторінок через інтерфейс контрольної панелі.Добавів код, виконайте збереження застосованих параметрів і перевірте працездатність прогнозу на вашій сторінці. Якщо додавання лічильника було виконано коректно, ви побачите раніше налаштований вами банер.

Установка через скрипт

На сайтах для веб-майстрів ви також можете завантажити готовий скрипт, який буде скачувати інформацію з інших інтернет-ресурсів в залежності від місця розташування користувача. Перевагою установки скрипта є можливість його самостійного редагування і тонкої настройкі.Подберіте відповідний по функціоналу скрипт на сайтах з програмами для веб-майстрів. Розархівуйте отриманий пакет на комп'ютері і запустіть документ readme.txt. Вивчіть інструкцію по установці скрипта і виконайте позначені вказівки. Процес установки може змінюватися залежно від особливостей написаної програми. Проте зазвичай для створення інтерфейсу відображення погоди на ресурсі достатньо скопіювати Розархівувати скрипт в окрему директорію на хостингу, перейти за допомогою браузера в даний каталог і вказати файл settings.php. Виконавши настройку, вам буде потрібно вставити згенерований код на сторінку, де ви хочете відображати прогноз. Якщо скрипт виводить велику інформацію про погоду на окремій сторінці, вам буде потрібно створити посилання в меню сайта.Для багатьох сучасних CMS існують додаткові модулі, що дозволяють активувати відображення погоди на сторінках. Щоб знайти відповідне розширення, вивчіть каталог доступних модулів на сайті вашої системи управління сайтами або зробіть пошук розширення погоди через панель адміністрування вашого ресурсу.