Як викласти фільм на сайт.

Двадцять років тому навіть звичайнісінька побутова відеокамера була неймовірною рідкістю. Сьогодні ж зняти свій фільм можна навіть на телефон, а потім легко змонтувати на комп'ютері. Звичайно, ви захочете поділитися відео з друзями, і допоможе вам у цьому інтернет.
Інструкція
1
Перше і головне правило всіх сайтів для розміщення відео - фільм не повинен порушувати авторських прав. Якщо ви використовуєте чужу інтелектуальну власність, для розміщення вам потрібно письмовий дозвіл правовласника.
2
Якщо у вас є аккаунт соціальної мережі «ВКонтакте», розміщення відеоролика забере у вас шість кліків лівою кнопкою мишки. Спочатку натисніть на вкладку «Мої відеозаписи», потім «Додати відеоролик». Вкажіть назву та опишіть ролик при необхідності у відповідних полях, якщо не вкажете у фільму бет маркування «Без назви». Натисніть «Завантажити відео». В новому вікні «Вибрати файл» або «Стандартний завантажувач». Виберіть файл фільму і почекайте, поки фільм завантажиться. Тепер можна відзначати своїх друзів на відеоролику або відправляти його в особистих повідомленнях або розміщувати на стіну.
3
Можна також розмістити фільм на сайтах YouTube і RuTube. Обидва сайти аналогічні з тією лише різницею, що перший має світовий статус, другий - загальноросійський. Звідти аккаунт на сайті, вкажіть свої дані, натисніть посилання «Додати відео», вкажіть файл, який задовольняє вимогам сайту. Ви можете розмістити відео на «ВКонтакте», зазначивши у вікні «Нове відео» пункт «Додати по посиланню з youtube.com» і вставивши посилання на RuTube або YouTube.
4
Коли вам потрібно зробити фільм доступним для скачування, розмістіть його на файлообміннику, наприклад, це може бути «Яндекс. Народ ». Ви також заводите свій обліковий запис, вивантажуєте фільм на ресурс. Вам видають посилання, якою ви можете ділитися зі своїми друзями. Фільм не буде відтворюватися онлайн, він буде скачиваться в файл для перегляду в плеєрі на комп'ютері.
5
На цьому ж ресурсі ви можете створити свій власний сайт, де розповісте історію створення фільму, додасте матеріали та фотографії. Тут можна і розмістити посилання для скачування, і встановити код для програвання онлайн з зовнішнього ресурсу. Якщо виникнуть труднощі - слідуйте підказкам в розділі допомоги на безкоштовному хостингу.
Створення фільму - захоплюючий, хоча і досить складний процес, що включає в себе, крім зйомок і монтажу, такі речі, як написання сценарію, підбір реквізиту, апаратури, акторів, вибір місця для зйомки. Якщо окрім бажання зробити власний фільм у вас склалося уявлення про те, що ви хочете знімати, можна приступати до реалізації своїх ідей.
Вам знадобиться
  • - фотоапарат;
  • - відеокамера;
  • - штатив;
  • - програма для редагування відео.
Інструкція
1
Незалежно від того, що ви збираєтеся знімати, художній фільм або документальний, вам буде потрібно сценарій. Якщо ви не зовсім добре уявляєте собі, що це таке, знайдіть в інтернеті текст сценарію одного з фільмів, який ви дивилися. Зіставте те, що ви бачили на екрані, з текстом. Велика кількість сценаріїв можна побачити на сайті http://ezhe.ru/data/vgik/.
2
Почніть роботу над текстом сценарію, коли будете точно уявляти собі, про що ваш фільм і на яку аудиторію він розрахований. Крім того, варто враховувати власні можливості. Так, найменш складною і витратною буде коротка історія за участю трьох-чотирьох персонажів, дія якої відбувається в наші дні, на вулиці, влітку, в денний час.
3
Якщо ви робите ігрове кіно, підберіть акторів для свого проекту. Це можна зробити, скориставшись можливостями соціальних мереж і знайти відповідні типажі серед своїх друзів і їхніх знайомих. Спілкування через соціальну мережу дасть вам можливість переглянути фотографії кандидатів на ролі.
4
Маючи готовий сценарій і підібравши акторський склад, можна приступати до репетицій. Роздрукуйте сценарій, роздайте акторам текст з репліками їх персонажів. Розкажіть виконавцям, як ви бачите героїв, яких вони будуть грати. Можливо, у акторів виникнуть свої ідеї з цього приводу. Якщо потрібно, внесіть поправки в сценарій, замінивши кілька реплік на більш підходящі. Однак не захоплюйтеся цим процесом, інакше підготовка до зйомок ніколи не закінчиться.
5
Одночасно з репетиціями вам буде потрібно підібрати місця для зйомки і зробити розкадрування. На пошук підходящої натури найкраще вирушати з фотоапаратом. Навіть якщо все дія відбуватиметься у вашому будинку, зробіть кілька знімків і подивіться, як вони виглядають на екрані комп'ютера.
6
Розкадрування - це сценарій, представлений у вигляді картинок. Отріс плани, які ви ходите бачити у своєму фільмі. Не обов'язково робити це докладно, можна намітити постаті дійових осіб, головні об'єкти в кадрі і стрілочками показати напрямок руху. При створенні розкадровки враховуйте співвідношення сторін майбутнього відео: 4: 3 або 16: 9.
7
Знімайте кілька дублів кожної сцени. Краще мати більше матеріалу, з якого можна вибирати, чим недорахуватися частини дії через зміну освітлення, збою в роботі камери або зайвого об'єкта, випадково потрапив у кадр.
8
Залежно від того, що вам потрібно зробити з відзнятим відео, вибирайте монтажну програму. Порізати і склеїти готовий матеріал може будь відеоредактор, але, якщо вам потрібні барвисті переходи, які можна швидко вставити між фрагментами і не менш барвисті ефекти, завантажте відзнятий матеріал в Pinnacle Studio. Для коректного видалення фону і накладення декількох шарів відео один на одного доведеться використовувати Adobe Premiere або інший редактор, вміє працювати з шарами.
9
На перший перегляд запросіть людей, які брали участь у роботі над фільмом. Можливо, у них тут же виникнуть цікаві ідеї для зйомки нового відео.